Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyire érzed rabszolgamunkán...

Mennyire érzed rabszolgamunkának érzed a foglalkozásodat?

Figyelt kérdés
Mi a foglalkozásod? Miért érzed annak?

#munka #ranszolgaság
2021. aug. 13. 18:13
A kérdező szavazást indított:
Teljes mértékben.
Inkább annak érzem.
Néha igen, néha nem.
Inkább nem érzem annak.
Egyáltalán nem érzem annak.
46 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%
Gyári meló.. szerinted?
2021. aug. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%
Ahogy Csernus mondaná: “olyan, mintha feladnád a gerincedet.”
2021. aug. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
92%
főállásomat igen.. mert sok az elvárás és kevés a fizu + nagyon rosszul van szervezve a munka.
2021. aug. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
92%

Általában havi 168- 175 óra, minimálbér. A főnök meg azt hiszi, bölcsödét vezet. Hol gügyög, hol visít. Hányinger az egész.

Csernus jól mondta....

2021. aug. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Raktarban dolgozom, de nem erzem rabszolgamunkanak, a fonokok embersegesek, a szabijaimat megadjak, ha van indokom, akar el is mehetek korabban, persze le kell kesobb dolgozni, elmeletileg, de en meg egyszer nem dolgoztam le minusz orat, de szerintem ennyi linkseg reszemrol belefer.

Szunetre kijutok, amikor akarok, nincs fix ido, mikor kell kimenni.

A munkat el kell vegezni, igen, de ez minden munkahelyen igy mukodik. Az aprobb reszleteken mulik a dolog, nalunk reszemrol ezekre nincs panasz.

2021. aug. 13. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Jelenleg grafikus vagyok több cégnél is. Nagyon jól fizet, meg jófejek az emberek. A munka mennyiségével néha baj van, mert vagy 100órát dolgozok a héten vagy 20at, de mivel szeretem így elviselhető. Emellett még elektronikai techinkus okj-t is csinálok estin és még így is van néha szabadidőm.
2021. aug. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Mérnökként dolgozom egy közlekedési cégnél.

Kiskorom óta érdekel, kifejezetten szeretem.

Ami nem tetszik, hogy elég nagy tud lenni a fejetlenség időnként, illetve a területünkön dolgozó szakmunkások egy része elképesztő mértékben link és sz.rik mindenre, ami miatt viszont rendszeresen mi szívunk.

Rabszolgamunkának egyáltalán nem érzem, a végzettségemmel lehetne valamivel jobban is keresni, megszakadni viszont nem igazán kell :D

2021. aug. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Őr vagyok, meg burkoló. Őrként nem termelek annyit, mint amennyit a cégem nekem havonta kifizet, burkolóként magamnak dolgozok. Szóval szabad vagyok, és nem vagyok a kizsákmányoló, kapitalista társadalom legalján. Alap esetben az ember termel 15 ezer forintot a vállalkozónak, és kap belőle háromezret, na ez az én életemben nem játszik, és rohadt jó érzés, senki nem él jól belőlem, csak én!
2021. aug. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
68%

Ma kiderült, hogy a "tisztelt" főnökségünk hosszúhétvégézik, mi rabszolgák meg mehetünk be szombaton is dolgozni. Kívánom, hogy minden másodpercét annyira élvezzék a szabadságuknak, amennyire mi fogjuk élvezni a munkát szombaton.

Nem annak kéne otthonmaradni, aki otthonmaradni, aki az év 365 napján amúgy is akkor henyél, amikor akar, hanem annak járna, aki a lényegi munkát végzi el. Természetesen a mi fizetésünknek legalább tízszereséért vakarják otthon...

2021. aug. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

9 Ez az elso munkahelyed vagy mi? Sok helyen van szombati tulora, jellemzoen csokkentett letszammal, a full fonokseg sem szokott altalaban bent lenni. De cserebe folyamatosan telefonkozelben vannak, mindegy mit csinalnak epp, akkor is felveszik, elvonulnak a csaladtol, emailekre valaszolnak, olyat csak elmeletben hallottam eddig, hogy barmilyen vezeto eldobja a munkat a munkaido vegen es ra se gondol a munkahelyre.

Illetve az egyszeru melosoknak is van azert hosszuhetvegeje. Pl most nekem is. :D Meg jovo heten is, mert pentek-hetfo szabadsag.

Ez ilyen. A lehetoseg meg mindenkinek adott, hogy vallalkozasba kezdjen. Ja, csak az rengeteg melo, es majd 10 ev mulva talan eljut vele az ember arra a szintre, hogy akkor menjen nyaralgatni, amikor akar.

2021. aug. 20. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!