Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Akik mostanában kerestek...

Akik mostanában kerestek munkahelyet, mennyi időbe tellt míg felvettek valahová?

Figyelt kérdés

Én már lassan két hónapja próbálkozom a szakmámban elhelyezkedni, de eddig még kevés sikerrel.

kb. harminc helyre küldtem e-mailt, plusz jelenkeztem álláshirdetésekre is, de alig reagálnak vissza.



2021. aug. 15. 01:05
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
Enis lassan ennyi ideje próbálkozok ,voltam több helyen,bekuldtem sok helyre az oneletrajzom de semmi,voltam is interjún nem egy helyen de mindig azt mondták hogy majd hívnak,az egyik helyen még kamuztak a pozicióról:/ de folytatom tovább,nem adom fel,előbb utóbb lennie kell valaminek
2021. aug. 15. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%
Gyakorlatilag egy telefon volt. Másnap már a papirokat intéztük.
2021. aug. 15. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hívtak 2 helyre is, úgy, hogy nem is kerestem állást.
2021. aug. 15. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Ugyanígy vagyok kérdező. 2 hónapba telt
2021. aug. 15. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem van munkam, de valtani szerettem volna. Kb 1 het volt.
2021. aug. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Metionin ***** válasza:
Májusban kezdtem keresni és júliusban kaptam állást. Közben végig interjúztam meg minden de a körök között hetek teltek el a sok szabi miatt. Szeptemberben kezdek, addig a régi helyen vagyok még.
2021. aug. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Eslő melóm úgy nézett ki, hogy suli befejezése után pihentem egy hetet, vasárnap e-mailban jelentkeztem egy helyre, hétfőn felhívtak, csütörtökön mentem interjúzni, az utáni hétfőn már kezdtem. Amikor itt felmondtam, utána a következő melóm is megvolt másfél héten belül, azóta is ott dolgozom már kettő és fél éve.
2021. aug. 16. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én is most keresek, de mivel hosszútávra tervezek én megválogatom, egyelőre.

Így csak pár helyre adtam még be, és csak kb 3 hete nézegetek..


Van most mellékes munkám, amiből éppen nem halok éhen, de szeretnék már jó helyre kerülni.


Amúgy volt, hogy nem kerestem, hanem csak beadtam és fel is vettek egyből. Most nem találok olyat, ami úgy igazán jó lenne. ( vagyis volt egy, de azt meg pont lekéstem :(

2021. szept. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!