Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan léphetnék tovább?

Hogyan léphetnék tovább?

Figyelt kérdés
Tegnap dolgozni voltam, ahogy minden nap. Hazafelé üresséegt éreztem, és nagy terhet a munkahelyemmel kapcsolatban. Nem szeretek itt lenni, és a közöséggl sem. Egy igazi lélekőlő munkahely. Nem lehet tudni, hogy mikor megyünk haza, a túlóra folyamatos. Minden egyes nap meghalok egy kicsit. A család miatt nem mondtam még fel, de nem fogom sokáig bírni. Nem tudom mit tegyek, vagy hogyan léphetnék tovább.

2021. aug. 17. 08:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Előbb keress másikat.
2021. aug. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Találj valamit ami eltereli egy kicsit a figyelmed a munkáról. Olvass valamit, esetleg játssz, vagy keress bármi olyan elfoglaltságot amitől jó kedved lesz, és megfeledkezel a munkahelyi stresszről.
2021. aug. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Beszélj a pároddal, mondd el neki, ha ő is támogat a váltásban, akkor pedig keress másik munkahelyet.
2021. aug. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!