Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit lehet tenni munkahelyi...

Mit lehet tenni munkahelyi lelki terror esetén?

Figyelt kérdés
Olyan légkörben, ahol a munkatársak már régóta ott vannak, és a főnök bizalmasai, mindezzel visszaélve lelkileg terrorizálják a fiatal kolleganőt. Ő mindent igyekszik precízen elvégezni. Mégis meghamisítják a munkáját, kiforgatják a vezetőség előtt. Szólt már a vezetőségnek, de azóta még durvább a helyzet. Mit lehet tenni ilyenkor? Magyarországon milyen jogi segítség nyújtást kaphat ebben az esetben?

2021. aug. 19. 13:50
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Felmondás
2021. aug. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Kilépni. 🤷‍♀️
2021. aug. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Otthagyni az ilyen helyet.
2021. aug. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Innen menni kell. Ez nem fog magától megjavulni. Én 3,5 év után tavaly hagytam ott egy ilyen céget, azóta szuper jó kollégaim vannak, imádok bejarni dolgozni. Hiába dolgoztam én is 100%-osan (nagyon maximalista voltam mindig is a munka terén) nem volt elég. Nem voltam szimpatikus az egyik női igazgatónak. Ezzel nem lehet mit csinálni.
2021. aug. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
69%
Minden lehetséges módon csinálsz másolatot a produktumodról és amikor betámadnak, akkor a képükbe tolod.
2021. aug. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Minél hamarabb le kell lépni. Sajna a rosszindulatú kollégákat nem tudod megváltoztatni, nem lesznek azok senki kedvéért jófiúk...
2021. aug. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 kretens ***** válasza:
70%
Én először felvenném telefonra(ruha alatt elrejtve több beszélgetést vagy konfliktushelyzetet) majd asztali pc-lemezre menteném.Na aztán utána az orruk alá dörgölném a hangfelvételt és megkérdezném tőlük hogy na mikor tegyem fel a világhálóra hogy megtudja mindenki hogy a ti puszta létezésetek sértés a világnak?Szemétkedésre szemétkedés legyen a válasz mert az ilyenek másból nem tanulnak.Egyébként meg a jogi része ebben az esetben még a hangfelvételt nyilvánosságra hozót védené főleg ha épp olyan dolgok hangzanak el amivel épp megalázzák.Ilyenkor már nem áll meg az a jogi hivatkozás hogy nem egyeztek vagy nem kérdezték meg őket hogy beleeggyeznek e a hangfelvétel készitésébe.
2021. aug. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!