Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Leépítés miatt elküldtek majd...

Leépítés miatt elküldtek majd egy hónap múlva visszavennének. Mi értelme szerintetek?

Figyelt kérdés
Nagyon szerettem a munkahelyet, de a covid miatt csökkentek a megrendelések, emiatt leépítés volt és mivel még aránylag új voltam (9 hónapos dolgozó), így belekerültem. Nehéz volt feldolgoznom, mert végre a szakmámban dolgoztam és olyan fizetésért, ami az egész városban (Debrecen) más cégeknél nem elérhető. Amit találtam helyet ott most majdnem fele annyi a fizetés, 350 ezer volt a régi helyen most meg 180 ezer. Ma hivtak az előző helyről, hogy rossz döntést hoztak és szeretnének kedvezőbb feltételekkel visszavenni pl.jobb területre kerülnék ahol jár céges laptop és kocsi. A fizetés ugyanúgy netto 350. Szerintetek ez nem fura? Egy hónapra elküldtek most meg visszavesznek jobb területre? Viszont 180 ezer ft nem elég a megélhetésre, elkeserítő. Ti mit tennétek a helyemben?
2021. aug. 24. 16:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én elfogadnám az ajánlatukat.
2021. aug. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem fura, így kapnak utánad az államtól valamiféle juttatás, mert felvettek egy új embert. Az senkit nem érdekel, hogy elötte már ott dolgoztál egy ideig.

Én a helyedben biztos elfogadnám, mert a munka is meg a hely is tetszett, csak külsö körülmények zavartak be.

2021. aug. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
12%
A kérdést se értem.
2021. aug. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
59%
Akkor gyakorold a szövegértést!
2021. aug. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Elfogadnám a helyedben...
2021. aug. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
16%
Nem érdemes vissza menni támogatások vannak a hátérbe.A másik meg lehett nyugdijas munka.Nem érdemes mindig a jelent nézni.
2021. aug. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
180-ból milyen nyugdíja lesz? Egyébként meg a kérdezőnek szakmája is, ahova most hívták, tökmindegy, hogy mennyi időt tölt ott, az referencia, és nem azért küldték el, mert vele volt baj, hanem külső problémák miatt. Lehet, hogy nem onnan megy nyugdíjba, de egy jó referencia nagy kincs, akkor is, ha csak pár hónap.
2021. aug. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

Hát nem tudom...

Biztos visszamennék, de azért elgondolkodtató, hogy 1 hónap után így hülyét csinál magából a cég. (Nekem túl rövid az idő, ami alatt "rájöttek, hogy rossz döntést hoztak.")

2021. aug. 25. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
26%

180 nem elég???? XD

Te melyik bolygón élsz ahol nem elég? Esetleg 2045ből jöttél?


Egyértelműen menj vissza oda. Elbaszták, ez van.

2021. aug. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!