Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A nagy sztárok (pl Rihanna...

A nagy sztárok (pl Rihanna stb) hogy vannak bejelentve a munkaügynél? Ők is mennek nyugdíjba majd,vagy a sok pénz miatt még nyugdíjas státuszban sem lesznek?

Figyelt kérdés
Nem tudom Amerikában hogy megy ez,hogy ők vállalkozók,vagy csakúgy vannak a nagyvilágban,de így elgondolkodtam rajta:D
2021. aug. 24. 18:46
 1/6 anonim ***** válasza:
56%
Gondolom lesz náluk nyugdíj, meg valami sztárként lehetnek berba (énekes, zenész), de nálam ezek csak találgatások voltak.
2021. aug. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%
vállalkozó és adózik. a nyugdíjrendszert viszont én se ismerem amcsiba.
2021. aug. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
95%
Magán nyugdíj pénztár....amúgy f..z tudja :D,szerintem nincsenek rászorulva ilyesmikre.
2021. aug. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Primitiv vagy. Attol meg nem adocsalo.
2021. aug. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy vállalkozó... Úgy értem, szerintem a legtöbb zenész, énekes stb előadó egy production teamhez/managerhez tartozik, akik "futtatják" őket, vagyis sohasem önállóan dolgoznak, hanem leszerződnek, hogy azt csinálják, amit a "futtatók" elvárnak tőlük a szerződésben (fellépések mennyisége, zeneművek mennyisége stb).


Magyarán van "főnökük", és gondolom attól kapják a bért is. És gondolom a nyugdíjat is ennek a bérnek megfelelően kapják. De amúgy passz...

2021. aug. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Magyarországon valamilyen cég formában vannak. A legtöbb előadóművésznek van valami cége, ami a bevételeket kezeli, adókat fizeti. Volt is valahol mostanában egy cikk, hogy tavaly melyik mennyit keresett. Hát, elég sokat amúgy.
2021. aug. 25. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!