Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Holnap lenne az első munkanapo...

Holnap lenne az első munkanapon, hogy készüljek?

Figyelt kérdés
Nagyon sok idő telt el munkanélküliként és őszintén félek és úgy érzem újra képes leszek dolgozni. Holnapi nap lenne az első és remegek hogy hogy teljesítek. Maga a munka nem komoly, de már mindenen szorongok. Délelőtt sajnos még kell mennem egy helyre így erősen leizzadok, de úgy intézném hogy legyen még idő hazajönni és tusolni majd úgy indulni. Délutános leszek. Egyből emberek közé kerülök, ez a félelmem de valahogy túl kell esnem rajta. Sokszor volt hogy találtam egy munkahelyet de utolsó pillanatban visszafordultam haza, most nem szeretném ezt. Sokat bánok is, de már tök mindegy mivel már nem lesz olyan munka nagyon amit tudnék élvezni, már csak arra megy hogy legyen munkám és pénzem. Valahogy ezt kéne felül tenni, az érzést. Mit tanácsoltok, hogy készüljek?

2021. aug. 24. 20:13
 1/5 anonim ***** válasza:
85%

Hát ha minden munkahelyen így kezdesz akkor mindet otthagyod?

Akkor lényegében örökre munkanélküli leszel. Ez egy olyan probléma amit saját önerőből kell átlépni.

Próbáld elhatározni magad, biztos ügyes leszel! ^^

2021. aug. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

1.Nem minden munkahelyen kezdtem így.

Első állásomnál akkor nem voltam ennyire szorongó, ott volt bennem lelkesség, moticávió mivel az első volt és még teljesen kezdő, most hogy nem kezdő vagyok félek de persze mindenhol betanítanak, itt is mint egy kezdőt.

De a lelkesség valahogy elveszett mint az elsőnél.

2021. aug. 24. 20:33
 3/5 anonim ***** válasza:
Bementél? Hogy ment?
2021. aug. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

8.Nem volt vészes :)

elején kellemetlenül éreztem magam de idővel oldódott.

a munka nem nehéz

2021. aug. 25. 16:11
 5/5 anonim ***** válasza:
Mekkora besz....ri vagy :)
2021. okt. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!