Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Csak szerintem van igazam?

Csak szerintem van igazam?

Figyelt kérdés

Vannak kkollégiáim,"barátaim",meg kedves emberkék akiknek semmit se lehet elmondani,mert egyből árulkodni,meg kibeszélni kezdenek.

Komolyan,ha mondok valakiről egy vicces/gúnyos megjegyzést,amit talán nem kélne elárulni,akkor egyből világgá kurtolik.

Meg már mennek már az főnökhoz,mert rendetlen vagyok,mert széjjelm kurtolik..Mondom vazze,mindjárt össze szedem,nem kell nyivágkolni.

Meg az nem mondják meg hogy rólam mit beszélnek.

Persze,tudom,mindenkiről beszélnek mindent,de ha én mondom valakiről netalántán egy hülye beszólást,akkor miért kezdenek árulkodik,mert minden hülyeséget el plyekálni?



#beszólás,plyeka,árulkodás,árulás,árulkodik,barát,kolléga
2021. aug. 25. 14:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Egyes-egyedül csak veled teszik ezt? Akkor benned lehet a hiba.

Ha másokkal is teszik, akkor kerüld a társaságukat.

2021. aug. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem kell nekik elmondani semmit.. nekem is van 1 munkatársam az mindenkiröl pletykál közben meg mindenkinek jópofizik.. a legtöbb ember ezt csinálja
2021. aug. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1

Nem csak velem,hanem volt hogy legjobb barátját árulta el.

2021. aug. 25. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!