Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Húszas éveinben többször...

Húszas éveinben többször voltam munkanélküli, mint nem màs is volt így? Elmennétek külföldre dolgozni?

Figyelt kérdés
Úgy érzem itt az àllaskeresés folyamatos sikertelenség aztàn pàr éve sajnos elkapott a pànikroham, szorongàs ami legalàbb 2 évre kivont a munkapiacról sajnos fizikai tüneteim lettek emiatt nem tudtam volna dolgozni azóta viszont összeraktam magam annyira , hogy tudjak pénz keresni , de úgy érzem egyre rosszabb a helyzet màr az őstermelőségen , önfenntartàson is gondolkodom csak valami történjen😂🤦Vagy külföldön is gondolkodom bàr úgy érzem , hogy nyugdíjam màr amúgy se lesz lehet jobb lenne , ha vennék magamnak egy kötelet. Ha volt valaki hasonló szituban, de sikerült jó irànyba terelni az életét akkor bizatàsként megírhatnà mivel én nagyon szégyellem , hogy így alakultak a dolgok😭
2021. aug. 25. 16:34
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már 6 munkahelyem volt most vagyok 28 éves.Nem kel kötél nyugdij amúgy se lesz Orbán apja is él a mi generációnk nem fog 2 eltartani.Szeptemberbe inkább probáld meg a felnőt képzést 2 szakma is ingyenes.Én is munkát keresek de van fére rakót pénzem olyan 4 hónapja vagyok munkanélkül.Nem hiszem hogy, jól alakulnak a dolgok a mi generációnk az első ami rosszabul él mint az előtte lévő.Eddig nem volt ilyen probléma nyugerk eddig élnek.Meg nem tudom hogy, akkarsz munkát a nyugerek nyugdij mellet is dolgóznak kapja nyugdij meg a fizut is.
2021. aug. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Girlll3 ***** válasza:
100%
Én is így voltam és vagyok, pedig tanultam, jó nem a legnehezebb szakon.... Reménytelen, nem tartanak meg sehol. És alig keresek. Pedig annyi mindent akarnék még.
2021. aug. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!