Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi az az irodai munka típus...

Mi az az irodai munka típus ahol nem kell ügyfelezni? (se back,se front office szinten) csak adminisztráció és max a kollégák hívogathatnak telefonon?

Figyelt kérdés

2021. aug. 27. 11:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez engem is érdekelne, mert 15 év alatt rendesen megutáltam az ügyfélkezelést...
2021. aug. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
+1
2021. aug. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
25%
Mondjuk a HR terület szerintem ilyen.
2021. aug. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az IT legtöbb területén így van (a menedzseri és a business analyst pozíciókat kivéve). Fejlesztő, tesztelő, elemző, üzemeltető, technical writer és a többi. Sosem találkoztunk még az ügyféllel.
2021. aug. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
#3 HR szokott interjúztatni meg az irodai beszerzéseket is intézni... Oké, nem ügyféllel tárgyal, de azért alapvetően emberekkel foglalkozik és összeköttető szerepe van.
2021. aug. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
88%
Kisebb cégek irodavezetői/asszisztensi állásai.
2021. aug. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nálunk (nagy cég) a HR-esek jó része bérszámfejtés sem, cafeteriával és hasonlókkal foglalkozik. Vannak persze HR-en belül olyanok is, akik interjúztatnak. A beszerzés viszont egyáltalán nem náluk van, az külön terület.
2021. aug. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
*bérszámfejtéssel
2021. aug. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!