Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen jelei vannak ha az...

Milyen jelei vannak ha az embert ki fogják rúgni?

Figyelt kérdés
2021. szept. 5. 18:04
 1/8 anonim ***** válasza:
79%

Én úgy tapasztaltam(magamon főleg), hogy csak fenyegetőznek a kirugassal. A legritkabb esetben rúgja ki a munkáltató az alkalmazottait. Ahhoz komoly hibát kell elkovetni.


Inkább addig szekalják a dolgozót, míg maga nem adja be a felmondást.

2021. szept. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Pont ahogy az első írta


Minden nap minden egyes munkafolyamatomnál folyton csak a hibákat sorolták,hogy ez nem jó az nem jó, így nem jó, úgy nem jó.

És a végén már nem tudtam eldönteni,hogy mégis hogy a fenébe csináljam ha sehogy se jó, végén egy szarnak éreztem magam

Addig baszogattak amíg fel nem mondtam

2021. szept. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
44%
Nálunk vannak gusztustalan megnyilvánulásai egyes női csoportoknak. Akit nem fogadnak be, azt kivetik magukból. Amikor a főnököcske odamegy simizni, ölelgetni meg taperolni őket, akkor csendben odaszólnak neki, hogy az új jövevény nem való közéjük ilyen meg olyan okból.
2021. szept. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%

Nekem 1 évbe telt mire kirúgtak. egymás után vették ki a kezemből a feladatokat már ezt se kell csinálni már azt se kell csinálni, és 1 év után eljutottunk oda hogy széket melegíteni jártam be.

Ez is eltartott vagy 2 hónapot míg szó szerint semmit se csináltam, csak bejártam.


Aztán eljött az aug vége és hello. KIrúgtak.Már 1 éve is nyilvánvaló volt csoda hogy eddig húzták.

2021. szept. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%
Magadon keresd a jeleket. Olyannal meg nem talalkoztam, hogy valaki 99%-on teljesit es kirugjak, kiveve ha emberileg szar. Nalunk pl rugtak ki olyat, aki beleivott masok uditojebe, covid alatt. De altalaban az illeto teljesitmenye a problema.
2021. szept. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%

" Olyannal meg nem talalkoztam, hogy valaki 99%-on teljesit es kirugjak, kiveve ha emberileg szar."


Én meg láttam már olyat hogy abszolút jól dolgozót kivágtak mert kellett a helye valakinek, és az új ember akkorar tré volt hogy fel kellett venni mellé még egyet, és így vitték azt a munkát amihez korábban 1 is elég volt.


tessék.

2021. szept. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Munkahelyfüggő, hogy mi az előjele. Engem jelenleg leépítenek, de előjel nélkül. Magyarázatot nem adnak, de spekuláció alapján az történhetett, hogy a lecsökkent ügyfélszám miatt leépítenek pár embert.
2021. szept. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem tudtam reggel becsekkolni, nem működött a kártyám. Utólag nagyon vicces, akkor borzasztó megalázónak éreztem.
2021. szept. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!