Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tegyek hogy ne féljek az...

Mit tegyek hogy ne féljek az első munkanaptól?

Figyelt kérdés
25n vagyok és sikeresen felvettek egy helyre ahol igaz voltam iskolai gyakorlaton de azóta jó sok idő eltelt, viszont szerettem azt a helyet. Viszont most a covid miatt is nehezen találtam munkát így több mint 1 évet voltam itthon, miközben tökre elárasztott a depresszió, teljesen legyengültem, már félek kimenni az emberek közé is ha pl.boltba akarok menni mert mindig úgy érzem, hogy valami fura van rajtam ha rám néznek, vagy büdös szagom van és amiatt bámulnak és ezek nagyon szorongó érzést keltenek benne, konkrétan menekülnék mindenki elöl. A munka legalább eltereli a figyelmemet de már az első naptól kivagyok most. Annyi volt jó hogy megismertek ott néhányan sőt kedvesen fogadtak ami jó lesett, hisz nem egy tök idegen helyre megyek mégis. A munkahelyet is kívülről tudom mi hol van, így ez is plusz. Csak az első napot kéne valahogy "végig szenvednem" hogy utána jobb érzéssel folytassam a dolgot. Mindig az első naptól félek hiába sokaknak az a könnyebb.

2021. szept. 6. 13:37
 1/5 Kései Sirató ***** válasza:
100%
Legyél kedves, mosolygós, gondolj arra, hogy a legrosszabb, ami történhet, hogy mégsem fog tetszeni neked ez a munka.
2021. szept. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az első nap az mindenkinek stresszes. Ha új iskolába mész ha munkahelyre. Emlékszem én is izgultam pedig gyerekkorom óta ismertem mindenkit az első munkahelyemen. Azt vártam mikor jön el az unalmas munkanapok, hát az is el jön. Ne így fogd fel. Hanem úgy, hogy természetes dolog , hogy izgulsz. De légy pozitív, hogy van munkahelyed, lebegjen a szemed előtt az első fizetésed, amiért te dolgoztál meg és tervezd el mihez kezdesz vele. Nekem ez mindig segít.
2021. szept. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Meg kell tanulnod feltöltődni saját erődből, mert ha a kollégáidtól várod, hogy kedvesek legyenek, és feldobjanak, akkor elég sok pofáraesés fog még várni rád az életben.
2021. szept. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanez nálam is, 23 vagyok, 2 éve totál begubóztam, önbizalmam nulla, pedig elérkezett az állásinterjúk és a munka világának ideje.
2021. szept. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Első nap mindenki kedves lesz! Ettől ne félj! Az utánna következő 5-10 év,na ott mutatja meg mindenki a foga fehérjét!🙂
2021. szept. 7. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!