Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkahelyen milyenek a kollégá...

Munkahelyen milyenek a kollégák, megértőek és segítőkészek vagy inkább piszkálódók, összeférhetetlenek, és folyton igyekeznek kitolni veletek?

Figyelt kérdés

2021. szept. 10. 13:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen is, olyan is. Szerencsére utóbbiból van kevesebb.
2021. szept. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Helyre válogatja. Nálunk sajnos nagyobb arányban összeférhetetlenek, mint segítőkészek. Nálunk sajnos nagy divat kétszínűnek lenni. Ha őszinte vagy és kiállsz magadért, akkor kinéznek a társaságból. Minden új embert előítélettel kezelnek, kibeszélnek, fúrnak, passzív agresszíven kaffognak nekik, és elvárják, hogy már az első nap ügyes legyen, mert ha nem, akkor kidumálják, b♧sztatják. Az ilyen újoncok vagy sírva mondanak fel, vagy keményen tűrik, és ők is ugyanúgy kezelik később az újoncokat, vagy olyanok mint én: leszrom, ha kell megvédem magam, és csak végzem a munkámat elkülönülve.
2021. szept. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Van mindkettőből..de szinte mind olyan hogy a szemedben kedves ha mrg épp nem vagy a közelben kibeszél
2021. szept. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Girlll3 ***** válasza:
100%
Kibeszélősek... Munkahelyen nincs barátság.
2021. szept. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Van egy veszett furam a többi okés.
2021. szept. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én idén nyáron voltam diákmunkán és ott hála istennek, nagyon jó fej kollégáim voltak. Segítőkészek, barátságosak:)

Van akikkel tartjuk most is a kapcsolatot, programokat szervezünk stb.

Tényleg helyfüggő, szerencsés aki rendes kollégákat kap. Persze rajtunk is múlik, hogy hogyan állunk másokhoz

2021. szept. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
37%
A tapasztalatom az, hogy ritka az olyan hely, ahol undokok veled anélkül, hogy rászolgáltál volna. Velem mindössze két ember volt eddig összesen indokolatlanul bunkó és próbált meg kiutálni, a többiek pozitívan álltak hozzám, mert tiszteltem a munkájukat és a határaikat, igyekeztem úgy dolgozni, hogy ne nehezítsem meg a dolgukat és nem bulizni jártam munkahelyre (ennek ellenére volt együtt sok szép, vicces pillnatunk, szóval elég volt hagyni, hogy alakuljanak a dolgok maguktól).
2021. szept. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ahol eddig én dolgoztam ott inkább hazugok és pletykások. Mindenki kibeszéli a másikat a háta mögött. Folyamatosan hazudgálnak egymásnak is. Az, hogy kifúrjanak valakit azt kevesebbszer láttam, de volt erre is példa. A régiek meg általában nem nyitnak az újak felé.
2021. szept. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos volt szerencsém olyan közegben dolgozni, ahol ment az alakoskodás. Pillanatok alatt szövődtek barátságok érdekek mentén, például autó, hal, kolbász, pálinka... De ezek tiszavirág életűek. Aztán jött a harc... Kollektív nem tudtak kiállni magukért, egymásért, érdekeikért.
2021. szept. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!