Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mihez kezdjek magammal?

Mihez kezdjek magammal?

Figyelt kérdés

Úgy érzem nem értek semmihez (szaktudas) és így nehez az álláskeresés. Pár hete tudtam meg h nem indul az egyetemi specializáciom, így nem iratkoztam be. Voltam két évet,van is oklevelem, de nem értek hozza. Úgy terveztem, hogy egy évig most nem tanulok, majd jövőre.

Viszon most dolgoznom kell, viszont nem tudom hol. Semmi elképzelésem. Eleg nehez, mert mindenhova elvárás minden.. Valami jó tanács? Mások mihez kezdenek érettségi után? Nagy a nyomás, nem érezem jól magam

21/l



2021. szept. 12. 18:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
" Voltam két évet,van is oklevelem, de nem értek hozza." Csak ahhoz értesz, hogy bla-bla a nagyvilágba? (Semmi konkrétumot nem irtál aminek alapján ESETLEG segiteni lehetne neked ebben legalább egy-egy jotanáccsal!) Ugy 21 évesen azért ennél remélhetöleg többre vagy képes.
2021. szept. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%
külföld gyárimunka szálással, 1évig keresel amennyit keresel aztán újra haza mész suliba és folytatod, lesz sporolt pénzed meg a kinta szar munka után valami kis ösztönzésed arra h tanul h ne keljen soha többé szar melot csinálnod
2021. szept. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Előző :Tényleg olyan rossz a kinti munka?
2021. szept. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

hát a gyárimunka általában nem szokott sehol se jó lenni, plane a legalja gyari munkák akire bárkit felvesznek nyelv nélkül is ott vannak érdekes lények

de a munkás szállok is sok csodát rejtegetnek, tele vannak bolondokkal meg minden lényekkel

nem azt mondom h iszonyar rossz mert pénzt az jobbat kap mint otthon, de az h egyedül lesz ilyen helyen 1évig még ha esetleg lesznek is magyarok azért eléggé rosszul érinti az ember pláne ha hasonlo beállítottságu mint a kérdező.

Ezután átértékeli az életet és kicsit komolyabban veszi talán, vagy összetalálkozik élete szerelmével és kint új életet kezd ez is benne van a kalapban.

Annyi szent h a környezet váltás és a konforzonábol való szabályos kirobbanás jót tenne neki az biztos.

2021. szept. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
25%

600 ezret meg lehet keresni kinti gyári munkával munkás szállón.

Nem egy leányálom az igaz meg ki lehet fogni rossz lakótársakat is de aki itthon keresek 150-200-at annak elég nagy ugrás tud lenni.

Aztán 5-10 év múlva haza lehet költözni.

2021. szept. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!