Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Megtaláltam a munkahelyemet...

Megtaláltam a munkahelyemet ha oda rég vágytam és mindig szeretek menni?

Figyelt kérdés

Nos elég sokat kellett keresnem mire rájöttem hol találnám meg a helyemet.

A gyakorlati helyem az igazából, akkor mikor suliztunk nagyon élveztem, voltak napok amikor na jobb lett volna ha otthon maradok de ennek ellenére is élveztem azt a helyet. Maga a környezete is tetszett pedig sima gyár volt. Az ottani emberek is felismertek mikor mentem ismét. Mikor váltottam másik munkahelyet, teljesen más szakmában akkor éreztem már az elején, hogy nekem ott kellett volna maradnom és ott is sokszor visszasírtam azt a helyet, mert az mindennél jobb volt még ha néha egyedül is mentem gyakorlatra oda. Több év után ismét mehetek oda dolgozni és már nincs kedvem másikat keresni, vagy otthagyni ezt. Lehet sokan hülyének néznének emiatt, hogy egy tré gyárban maradtam meg de nekem sok emléket is adott ez a hely.

Egyedül az nem ugyanaz, mint sulis gyakorlaton, hogy más az időbeosztás és máshogy kell oda közlekednem egy ideig így ez kicsit elvesz az élményből de ennek ellenére örülök ennek és nagyon megbántam hogy régen mikor végeztünk nem itt ragadtam le és nem gondoltam át jobban a dolgokat.

22N vagyok.



2021. szept. 14. 21:20
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Mi a kérdés?
2021. szept. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
Mi a kerdes?
2021. szept. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
Mi a kérdés? 😜😁
2021. szept. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van olyan hely amit vissza sírok (pedig egy rakás szar) csak jól kijöttem az emberekkel.


Ha már megszokdtad a gyári munkát, akkor maradj szerintem, főleg ha szereted is,ritkán talál az ember ilyent. 28f

2021. szept. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

És most is olyan, mint akkor volt?


Amúgy szép, hogy szereted a munkádat, szerintem nem gyakori.


De azért, ha egyszer úgy érzed menned kell, akkor menj. Mert azért az ember x év után mindent megun. Legalábbis én. De te lehet más vagy.

2021. szept. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen, mert flow élményt ad.
2021. szept. 15. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz menj, vissza. Amúgy meg ha látják milyen elhivatott vagy, azért feljebb is lehet lépni.
2021. szept. 15. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én nem tudom, Magyarországon hogy van, de nálunk Erdélyben, amikor 16 éves diákok jöttek nyáron, szezon munkára a gyárba, azt mondtam magamban, "ja... ezt a munkát, amit ők csinálnak, én is tudnám." Nem jártak éjszakai műszakra, szóval nekik csak 2 váltás volt, nekünk 3, ők hat órát dolgoztak, mi nyolcat. Volt, akinél nem számított, percenként vette elő a telefonját a mester előtt, félóránként járt WC-re, ha nem tudott valamit, adtak neki más munkát. Nálunk? Egyet csinálj meg ezek közül, leüvöltik a fejed. A nyár pont elég ahhoz, hogy annyit legyél ugyanazok az emberek között, hogy még ne utáld meg őket. Utána csinálj bármit, valaki úgyis mindig idegesíteni fog, és előbb-utóbb csak vele kell dolgozz. Szóval lehet, hogy azért a pénzért diákként ez szórakozásnak tűnhet, de hidd el, ha éveken át dolgozol, ugyanazokkal az emberekkel, ugyanazt csinálva, kevés szabadidővel, ki tudja, mennyi pénzért, minden percben azt kívánnád, bár égne le az egész gyár. Csak ennyit akartam hozzáfűzni. c:
2021. szept. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!