Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mással is van ilyen ? Én...

Mással is van ilyen ? Én vagyok szerencsétlen?

Figyelt kérdés

Ezzel nem azt akarom mondani,hogy én vagyok miss tökéletesség,félre ne értsetek

Itt most nem rólam van szó,hanem a munkakelyről


Nyugtassatok meg,hogy nem csak én vagyok ennyire szerencsétlen,hogy a szarabbnál szarabb helyeket fogom ki.

A munkakörülmények,a többi ember,vagy a pénz,de mindig van valami amiért tovább lépek

25 éves vagyok 5 éve dolgozom,eddig 8 munkakelyem volt

Egyiket se mondanám jónak


Pár példa

Bérezés minimálbér 140 nettó, ami semmire nem elég,Îgéretek állandóan vannak teljesítés nulla.


Nincs Cafeteria,nincs munkaruha,minden nap a kibeszélés pletykálás megy.


Felvettek 6 órába dolgozni, vasárnap kezdtem,15-05 voltam ott,másnap is,a harmadik nap már szóltam a főnöknek,hogy 6 órába vett fel,és nekem ez már sok,hogy minden nap reggel 5.20 érek haza,jó jó ma biztos előbb végzel... 04-kor.


Kötetlen volt a munkaidőm

Hétfőn 7,kedden 10,szerdán 14,... Össze vissza,állandóan menned kellett hétvégén is


Pl most épp egy cégnél vagyok ahol felvettek egy munkakörre,de nincs se gép,se berendezés,hogy tudjak dolgozni.


Miért fogom ki a szarabbnál szarabb helyeket?

Biztos van ennél rosszabb is kitudja,de van jobb is


Én nem várok sokat

Legyen normális munkakörnyezet

Gépek, berendezések,és azért lehessen egy jó fizetést kapni.



2021. szept. 15. 05:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Milyen szakirány? Melyik régió?
2021. szept. 15. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Fejér megye

Raktáros targoncás

2021. szept. 15. 05:56
 3/13 anonim ***** válasza:
55%
Jó végzettség és jó szociális kapcsolatok nélkül nem lehet jó munkát találni. Ez így működik.
2021. szept. 15. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha napi 6 órára vesznek fel, akkor a 6 óra leteltével elmész haza. Ha olyan fizetést adnak ami neked nem lég, akkor el se fogadod az állást. Ha valamit ígérnek, akkor csak akkor hidd el, ha szerződés rögzíti (kivéve, ha évek óta ott vagy és tudod, hogy meg lehet bízni bennük).

Szóval ha ilyen rossz volt az a 8 munkahely, akkor 2 hét alatt végezhettél volna velük és nem kellett volna 5 évig szenvedni velük.

2021. szept. 15. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az jobb, ha továbblépsz, mint hogyha megrekednél a posványban.


Ha valami nem jó, az változtatásra ösztönöz. Az ember mindig keresi a jobbat.


Én nő vagyok, diplomás, én is nagyon sokszor váltottam, most is épp váltani fogok, mert tudom, hogy van jobb számomra. :)

2021. szept. 15. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
53%
Nők is targoncázhatnak?
2021. szept. 15. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

#6

Persze.

Ilyenkor szégyellem hogy nekem nincs meg, pedig lett volna rá lehetőségem. Nem tudom jelenleg indítanak-e a munkaügyi központok ilyen képzéseket?

2021. szept. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
74%
7: Akkor változott a világ. A 2000-es évek elején még tuti, hogy csak férfiak végezhették. Gyárban dolgoztam, és úgy emlékszem, ezt valakitől konkrétan hallottam.
2021. szept. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nő vagyok raktárban dolgozom mint targoncás,de a fizetés nem valami jó 180 kapok csak
2021. szept. 15. 14:59
 10/13 A kérdező kommentje:

Szeretem csinálni és jó vagyok benne

Már nincs ilyen,hogy külön női férfi szakma

2021. szept. 15. 15:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!