Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Melyik lehetőséget választanát...

Melyik lehetőséget választanátok? Maradnátok a mostani munkahelyeteken, keresnétek mást, vagy visszamennétek az előző helyre?

Figyelt kérdés

Először is, fogok konkrét fizetéseket írni, amik nem túl magasak, nincsen felsőfokú végzettségem, szóval aki ebbe szeretne belekötni, az kérlek ne tegye. Köszönöm.


1. A jelenlegi szituáció eléggé bonyolult. Hivatalosan be vagyok jelentve apám cégéhez (4 órában, minimálbérre), és már hónapok óta dolgoznom kéne, én csinálnám is, nem rajtam múlik, hanem apám eléggé megbízhatatlan, szavahihetetlen, és nagyon szeret mindent halogatni. Fél éve én zaklatom őt folyamatosan azzal, hogy adjon már munkát, de ez még mindig nem történt meg. Ez idő alatt én nem csináltam semmit, ő pedig annyi pénzt adott, amennyiből épphogy meg tudok élni, amit nem szívesen fogadtam el, de muszáj voltam. Most úgy néz ki, hogy talán végre megembereli magát, és elkezdene betanítani. Ez irodai munka lenne egyébként, és fix 200 ezret fizetne érte, ami nem sok, de mivel apám a főnököm, legalább tljesen rugalmas lenne a beosztásom, és akkor mennék szabira, amikor akarok.


2. Keresnék valami teljesen más, mindentől független munkahelyet. Valószínűleg valami olyan helyet találnék, ahol szintén nem a legjobb a fizu, de 200 fölött lenne valamivel.


3. Az előző munkahelyemen 4,5 évet dolgoztam, több, mint egy éve mondtam fel, és azóta is bánom, nagyon szerettem ott dolgozni. Jó volt a hangulat, a társaság, a munkával is elvoltam, jó is voltam benne. Nem konkrétan ugyanoda mennék vissza, hanem egy másik egységbe, ami még közelebb is van a lakásomhoz. Ismerek onnan egy-két embert, ismerem a munkát, és eleve úgy jött ez, hogy oda visszamenjek, hogy nem is bennem merült fel elsőként az ötlet, hanem az egyik onnani manager (akivel előtte dolgoztam együtt) mondta, hogy szívesen látna náluk. A jelenlegi fizetést pontosan nem tudom, mert órabéres + mindenféle bónusz, annyit tudok, hogy a 200 a minimum, de ennél többet szoktak kapni a dolgozók. Beosztásügyileg is viszonylag rugalmas hely.


Engem a szívem legjobban a régi munkahelyemre húz vissza, de nem tudom, hogy ez lenne-e a jó döntés.



2021. szept. 15. 10:51
A kérdező szavazást indított:
Maradjak apámnál
Keressek valami teljesen újat
Menjek vissza a régi helyemre
9 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
A harmadikat választanám.
2021. szept. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az elsot semmikepp, csaladtagnak dolgozni az esetek 99%ban nem kifizetodo, csak a balhe lesz kesobb. Most sem megbizhato, leirtad kesobb miert lenne?

2. Lutri

3. Csinald amit szeretsz, 220-250 korul meg mar meg lehet elni.

2021. szept. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az 1-est én se választanám, csak amx az első adandó alkalomig, ha muszáj ( pl 2-es vagy 3-as opció).


Igazából a 2-3 és egyike se sem garancia azért, de láthatóan a régi helyed felé húzol. - Ráadásól ők kerestek, miért ne próbálnád meg?

2021. szept. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!