Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy álltok az olyan emberhez,...

Hogy álltok az olyan emberhez, akit alig ismertek és erőszakos, trágár stílusban szól hozzátok?

Figyelt kérdés

Nem ellenségesen, hanem úgy mintha régóta jó ismerősök lennétek, és már tudjátok, hogy megengedett az ilyen stílust egymás közt.

Például ilyenek, hogy nem fog a tollad és így beszél: "Miért nem dobod már ki a pi**ába ezt a sz*rt?"



2021. szept. 18. 09:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Agresszívan. Mondtam, hogy menjünk ki és meglatjuk ki a keményebb. Emiatt páran elítéltek, de utána már nem szól úgy hozzád aki bunkó veled. Ma már viszont nem vagyok ilyen és nem ott dolgozom.
2021. szept. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Én múltkor, hazafelé a buszon, találkoztam ilyennel.

Két férfi beszélgetett, a maguk módján (Minden második szavuk a b meg volt, meg hogy "Hülye vagy???), de a buszban ülő összes többi ember fogta a fejét, és tátott szájjal néztek, hogy ez mégis hogy lehet!

Már alig vártam a megállót!

2021. szept. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Finoman célozgatnék neki..

Hmm. Milyen szofisztikált megfogalmazás.

2021. szept. 18. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"megbocsáss, de majd akkor válaszolok, ha normálisan szólsz hozzám"


Én nem hagyom magam. Ennél kevesebbet is kikérek magamnak.

2021. szept. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

#2:

Persze mindenki egy nyámnyila nyomoroncként csak hallgatta, senki nem mert rájuk szólni.

2021. szept. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kerülöm.
2021. szept. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha a főnök megtűri, akkor tök mindegy, én mit mondok és hogy állok hozzá. Tudom, miről beszélek, vagy ilyen munkatársam. Nem valami vevőcsalogató, mikor rákezd az anyádp***ját műsorra a, mellette még csapkod is, az épület visszhangzik tóle. Én mindig keresek valami kufogást, hogy miért nem akarok vele összedolgozni, igyekszem messziről elkerülni. Ha főnök megtartja, ő baja, csak ne csodálkozzon, ha miatta nem jönnek a vevők.
2021. szept. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Kerülöm,és nem süllyedek le a szintjére, nem pofázok,ordibálok ilyesmi. Az ilyeneknek több az egója mint az esze, nem is pazarolnám ilyenekre az időmet

Közlöm vele, ha majd meg bír normális hangnemmel, és stílussal szólni, akkor válaszolok szivesen, ne rám vessen rossz fényt a hülyesége xd

2021. okt. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!