Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért utálom ennyire a munkahe...

Miért utálom ennyire a munkahelyem? Rosszul vagyok ha dolgozni kell menni. Majdnem 4 éve ott vagyok régen szerettem ott dolgozni de ma már rühellem. Mondjak fel és keressek munkát?

Figyelt kérdés
2021. szept. 19. 15:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Elöbb keress mást, utána mondj fel.
2021. szept. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mi az oka, hogy már nem szeretsz bejárni?

Maradj, amíg nem találsz másik munkahelyet.

2021. szept. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mivel semmi háttérinfót nem adtál, így nem tudjuk megmondani, miért utálod a helyet. Milyen jellegű munka? Mi változott az elmúlt években, ami miatt már nem tetszik ott?
2021. szept. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 yoshimitcu ***** válasza:
100%
Én is így vagyok de én 3 hónapja vagyok. A stressztől savam refluxom lett, minden reggel torokfajassal kelek. Mától táppénzen vagyok, nem tervezem visszamenni felmondok pedig nincs semmi más. Engem a zsúfoltság stresszel, vagyunk 8 an összezárva egy kis lyukba, mindenhol kamera, büdös van, irritalnak az emberek, semmi személyes tér, hosszú műszak, 12 óra, állandóan jönnek mennek ott körülöttünk. Nem akarok megdogleni ezért.
2021. szept. 20. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!