Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kell egyáltalán az állás...

Kell egyáltalán az állás annak aki rövid gatya mintás strandpóló hátizsák cuccban jelenik meg állásinterjún? és szellemi munka lenne

Figyelt kérdés
2021. szept. 20. 11:02
 1/10 anonim ***** válasza:
91%

Milyen az a gatya minta?

Vesszőket nehéz lett volna rakni?


Amúgy: meg kell nézni/hallgatni az összes jelentkezőt, utána dönteni.

2021. szept. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%

A kettőnek nincs köze egymáshoz. Már nem annak a világnak kellene lennie.

Amikor egy beszédhibás ember műsort vezethet?

2021. szept. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

"Amúgy: meg kell nézni/hallgatni az összes jelentkezőt, utána dönteni."



meg lett hallgatva ő is, de míg a többi jelentkező interjúja 15-20 perc volt, addig az övé kb 10 perc se.

Hát...

2021. szept. 20. 11:27
 4/10 A kérdező kommentje:

"Már nem annak a világnak kellene lennie."


De az a világ van. Amíg 10ből 9 jelentkező kosztüm/zakós, és jön egy ilyen ... hát...

2021. szept. 20. 11:28
 5/10 anonim ***** válasza:
88%
Borzasztóóó.... Mit foglalkozol te ezzel? Marika néni vagy a portán és unatkozol?
2021. szept. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, én sem erőltettem meg magam ruha szempontjából, de nem tettek rá megjegyzéseket. Első körben kérdezgettek a terveimről meg a volt munkahelyeimről, második körben feltettek egy valag szakmai kérdést, megírtam a szakmai tesztet és nagy vonalakban ennyi volt. Nem értem, ha valaki nem foglalkozik közvetlenül ügyfelekkel, minek nézni a kinézetét. Nem mindegy nekik, hogy miben fejlesztek?


Utoljára akkor tettek megjegyzést a ruhámra, mikor még diák koromban valami trágya alja irodai asszisztens állásra jelentkeztem, ahol alapból mindenki próbálta magát előadni és elég undorító volt a hely. Örültem, hogy végül nem adtak visszajelzést, nem akartam volna ott dolgozni.

2021. szept. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Első körben a rátermettség, a lojalitás, az alkalmasság lényeges és ha ezeket ki lehet pipálni, akkor van értelme a küllemet vizsgálni. Jó, hogy ne menjen olyan küllemmel munkahelyre az ember, amellyel a vele munkakapcsolatba kerülő emberek nagy hányadát megbotránkoztatja, de ezt lehet egy kicsit lazábban venni akkor, ha a képességei és a leadott teljesítménye ellensúlyozzák ezt, ráadásul ügyfelekkel sem kell személyes kapcsolatot tartania.
2021. szept. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 molnarmarcell21 ***** válasza:
Nálam biztos nem lenne jó pont a szokatlan öltözék, de végülis ha nem ezen múlik, akkor nem szempont.
2021. szept. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Fizikai munkánál jó a strandpapucs meg a rövidgatya is az interjúnál. Kutyafarkát nem érdekli a megjelenésed. Egy hivatalban ott már más a leányzó (meg a hr-es) fekvése.
2021. szept. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
A zakó megtudja keresni egy gráfban a hurkokat?
2021. okt. 19. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!