Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A kontaktszemélyek karantén...

A kontaktszemélyek karantén alatt milyen jogcímen hiányoznak a munkahelyről? Táppénz vagy szabadság? Esetleg fizetés nélküli szabadság?

Figyelt kérdés

2021. szept. 20. 21:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha otthonról is tudnak dolgozni, akkor szerintem egyik sem...
2021. szept. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Munkahely függő. Én laborvezetőként én tudtam home officeba dolgozni, a minőségellenőrök értelemszerűen nem, ők alapbért kaptak (tehát mintha délelőtt dolgoztak volna 8 órát), aki pedig beteg volt, az táppénz
2021. szept. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#2

Alapbért kaptak úgy, hogy nem voltak bent és nem dolgoztak? De az adminisztrációban úgy tüntették fel, mintha bent dolgoztak volna, hogy a fizetésük és a szabijuk is megmaradjon? Mert az nagy jófejség a munkáltatótól, nem hiszem hogy sok ilyen van. Azt gondolnám, hogy a többséggel szabadságot vetetnek ki amíg van nekik, vagy azt mondják, írassák ki magukat táppénzre.

2021. szept. 22. 10:18
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, nexonba ugyanúgy nézett ki, mint aki dolgozott volna. Azért volt így, mert nem tehettek róla, hogy kontaktok. Viszont az nem volt túl fair, hogy aki meg beteg volt, az meg táppénzen volt. Volt is ebből konfliktus azért
2021. szept. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!