Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Pitiánerség egy sok éve egy...

Pitiánerség egy sok éve egy helyen dolgozót kitiltani a céges rendezvényről csak azért mert felmondási időben van?

Figyelt kérdés

Céges házon belüli kis rendezvény na nem kell nagy dologra gondolni szendvics kóla.És van egy ember, aki már nagyon sok éve ott van és épp a felmondási idejét tölti.

A rendezvényre nem hívják, ez még egy dolog, senkit se hívnak úgy külön csak a kollektávát hívják egyben.

Az illető odamenne a rendezvénynem helyt adó terembe és a főnök szól neki hogy bocs de ez a DOLGOZÓKNAK VAN.


A DOLGOZÓKNAK!!! Miért, aki felmondott de még ott van és dolgozik az nem dolgozó??


FULLADJON BELE A SZENDVICSÉBE!! 12 év után sajnál egy pohát kólát az emberétől csak azért mert az felmondott???


2021. szept. 23. 10:51
 1/10 anonim ***** válasza:
50%
A főnököt pofánverném és lenyomnám a torkán a szendót. Max.hamarabb vege a munkaviszonynak.
2021. szept. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

"Max.hamarabb vege a munkaviszonynak"


Azt nem akarom mert fizetett... fizessen csak.


de ennyire szánalmasan ócska pitiáner tróger alakot


Nem baj. ez is csak erősít hogy JÓL döntöttem amikor beadtam azt a bizonyos papírt.

2021. szept. 23. 11:00
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
Megkérdezném, hogy akkor ezt azt jelenti, hogy holnaptól be sem kell járnom? Hisz nem vagyok a dolgozójuk szerinte.
2021. szept. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nem, úgy döntöttem és ezt tartom is hogy a főnök nem létező ember a számomra. még köszönni se köszönök, kikerülöm mint egy vadidegent. ha akar valamit, ott a belső céges levelező majd írásban közli. Szóban én nem állok vele szóba (rúgjon ki.... )

A telefonom a sajátom azon hívhat fel se veszem.

2021. szept. 23. 11:04
 5/10 anonim ***** válasza:
77%
Elég gyerekes felfogás, de ha ettől jobban érzed magad, akkor meg is találtad a megoldást.
2021. szept. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
24%
Botrányt csaptam volna.
2021. szept. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
74%

Mondjuk, ha a felmondási idő alól fel van mentve a munkavégzés alól, akkor én sem örülnék neki, ha ott lenne egy ilyen rendezvényen.

De van egy olyan érzésem, hogy te az a tipikus alapítványi iskolás kérdező vagy, aki pár naponta mindig jön egy ilyesmi kérdéssel, amikor a főnök a rossz és bánt téged, aztàn itt próbàlod levezetni a feszkódat.

2021. szept. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
85%
Felmondtál az alapítványi iskolában?
2021. szept. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
39%
Illene meghivni, es illene nem elmenni, mert sajnos dolga volt.
2021. szept. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

"Mondjuk, ha a felmondási idő alól fel van mentve a munkavégzés alól,"



Felmondási időben van de nincs felmentve csak fél időre. Még dolgozik.

Lehet pár nap és nem fog de még dolgozik.

2021. szept. 23. 11:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!