Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Felvettem egy asszisztenst a...

Felvettem egy asszisztenst a cégemhez, egy korombeli, szerény, csöndes, normális lányt - miért hiszi / kérdezi mindenki, hogy szexelünk-e?

Figyelt kérdés

Irodai asszisztenst kerestem, és egy 27 éves lányt vettem fel (én 28 vagyok), ha ismerős, rokon bejön, egyből mosolyog, és megkérdezi, hogy d..om-e... ami nagyon kínos tud lenni (ha pl. ügyfél, vagy az a lány hallja).

Amúgy egy szerény, csöndes lányról van szó, ilyen könyvtáros típus, aki egyszerű, normális ruhákban jár (tehát nem egy hajcsavargatós plázacica, aki miniszoknyában, kivágott dekoltázzsal szaladgál az irodában).


Mégis miért jön ezzel mindenki?


2021. szept. 23. 16:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
95%
Mert ez a szellemi szintjük. Mondjuk nem értem, minek járkálnak be rokonok eleve a munkahelyedre. Ez nem kocsma vagy kisbolt.
2021. szept. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
20%

Ezek a legvadabb legperverzebbek, kicsit álszenteskedj neki, utána adj neki had szóljon.

Amúgy azért mert ilyen tipikus filmes a felállás, főnök és a csendes szajha.

2021. szept. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
88%
Mert az emberek undorítóan bunkók. 😔
2021. szept. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
26%

Sztereotípia, és egyébként nem alaptalanul, ugyanis az emberek 50% -nak van munkahelyi kalandja. Kicsit elgyengültök és vége.

Nyilván mindkét oldalról kell ennek működnie.


Nem kötelező hogy ez legyen nyilván. Benne van az emberekben az irigység.


Mit keresnek a rokonok a munkahelyeden? 10 év alatt a párom 2x járt az irodában. Párszor eljött ebédelni de be nem nagyon.

Diszkrécióról nem hallottak még? Ha mondanak is valamit azt úgy hogy más ne hallja.


Ne engedd hogy rokonok járkáljanak be. Pláne ha nem tudnak viselkedni.


Szerencsétlen csaj.

2021. szept. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Két lehetőség van az "ilyen" emberekkel. (???)

Visszaszólsz és többet nem kell velük beszélgetni vagy rájuk hagyod. Radikális, de nagyon hatásos.

2021. szept. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
"minek járkálnak be rokonok eleve a munkahelyedre" - Na ezt én se értem, ezerszer elmondtam, hogy ez egy munkahely, és ne zavarjanak! Erre nyílik az ajtó, és: "Szia, erre jártam, mi van veled, hoztam Fornettit / a pulcsidat / megyek postára, feladjak valamit / kinyomtatod ezt, stb..." Azt hittem az én hozzáállásommal van baj, de ezek szerint nem...
2021. szept. 23. 16:53
 7/16 A kérdező kommentje:
"Ha mondanak is valamit azt úgy hogy más ne hallja." - Nagyon kínos tud lenni, még próbaidőn van az alkalmazott, képzelem mit gondolhat, amikor bejön valaki, bemutatom, hogy az unokatesóm, erre a lány átmegy másik helységbe, és unokatesóm: "Gyűröd a csajt?" Én meg mondom, hogy ez egy munkahely, ő az asszisztensem! "Hát én gyűrném!" aztán elmegy, én meg csak pislogok, hogy mégis mit mondjak a lánynak...
2021. szept. 23. 17:00
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Joltetted hogy felvetted és örüljneki hogy egy normásil munkaerőt találtál. Szard le mások véleményét enis egy korombelit vettem volna fel.
2021. szept. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

#6 Szóljál nekik hogy nem átjróház, egy fornettiért ne jöjjön be hanem ha arra jár írjon egy üzenetet hogy mehet -e. Ha ráérsz akkor majd válaszolsz egyébként meg ne menjen.


Dolgoztam ilyen helyen ami tájró ház volt. Dolgozni azt nem lehetett. Ment a röhögcsélés, zajongás, kiabálás. stb stb. Így nem lehet koncentrálni. Nem kell kukának lenni, de a munka az első minden más sokadik szempont normál esetben. Szóval sértődés esetén is meg kell nekik mondani hogy nem átjáróház, illetve ha bejönnek akkor viselkedjenek. Ha csönd van és megy a munka akkor zavar másokat ha hangos.


Néha bejön valaki abból semmi gond nincs sosem, átjáróház az nem jó.


Sértődés esetén is jobb lesz hosszú távon mindenkinek.

2021. szept. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha a te saját céged, akkor állj a sarkadra és üvöltsd le a "kiccalád" fejét, hogy ez a munkahelyed és nem a lakásod, legyenek szívesek ezt felfogni és kívül tágasabb.
2021. szept. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!