Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ez az akcióm feltűnésiviszkete...

Ez az akcióm feltűnésiviszketegség lenne?

Figyelt kérdés

- Aki elmegy(felmondott, kirugtak) mindig gyűjtöttünk ajándékra pénzt. Vagy mi vagy kolléganő. Mindenki annyit ad amennyit akar. Ha annyira nme vagyunk jóba az illetővel de be akarunk szállni akorr 500,de általában 1000. 2x volt olyan mikor 5000ret adtunk. Mind2 főnök volt, akiket szerettünk, de akkor sem sokan adtunk annyit.


-Menyasszony voltam, 6 éves kapcsolatomnak lett vége. Mikor vége lett ez a kolléga aki most felmondott teljesen felkarolt. Miután vége lett a vőlegényemmel minden egyes nap 9 től reggel hajnali 1-2 ig tartotta bennem a lelket, ott volt, beszélgettünk. Mikor ez történt már tervbe volt neki a másik hely ahova megy. Egyszer lefekudtunk. Annyit mondott hogy el tudna velem képzelni egy új életet. Szóval most szervezünk neki ajándékot. Ha ő nincs, én valahol a lejtőn, mely depresszioban. Nagyon szemet szuro lenne ha 5.000 ftal odamennek a kolléganömhöz, hogy én így gondoltam,ennyit akarok adni. Sokat koszonhetek neki, szeretnék jobban beleszallni az ajándékba teljes anonim


2021. szept. 23. 18:47
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Vegyetek közösen amennyiért szoktatok másnak is. Te meg külön adj neki amit akarsz 4 szem közt.
2021. szept. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!