Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen területre váltsak?

Milyen területre váltsak?

Figyelt kérdés
20 éve dolgozom szociális és oktatási területen. Pszichológus (MA) végzettséggel épp csak megkeresem a 200 ezret, és ezért folyton ott lebeg a fejem fölött, hogy épp kinek támad kedve beperelni vagy zaklatni. Anyagi előrelépés pár év múlva várható, közalkalmazottként kb 3 ezer forinttal fogok többet kapni. Szeretnék váltani, akár egész más területre is, hogy legalább havi 300 nettót megkeressek. A egészségügybe kihalásos alapon kerülnek be, ott most nincs esélyem. Hol kezdjem, hol lenne érdemes? HR? Vagy valami teljesen más? Én akár gombelemet is árulok, csak végre nyugalmam és anyagi biztonságom legyen... Segítsetek, kérlek!

2021. szept. 24. 08:26
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
Hr en biztos h örülnének neked multiban. Angolul persze tudni kell.
2021. szept. 24. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha van jogsid, keress egy szimpatikus céget és legyél területi képviselő, azzal lehet keresni szépen, ha jól csinálja az ember, és nem kell hozzá túliskolázottság sem,m csak tudni kell kedvesen beszélgetni emberekkel... nos ha szociális területen dolgoztál ez meg kell legyen benned.
2021. szept. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Magán pszichológusnak/coachnak miért nem mész el? Óránként bruttó 8-15ezret megkeresnek és mindig van rájuk kereslet...
2021. szept. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Jól mondja a 3#-as: ráadásul a coach-nak nincs annyira nagy felelőssége, mint a pszicho-nak. Van kliensköröd, indításnak nem lenne rossz, csak a vállalkozói alapokat-, és a helyet kell megteremtened.

Vagy: tanulj pl.: talpreflexológiát, vagy hasonló tevékenységet (pl.: mentálhigiéné), és azt magánban vidd.

A pszicho-vonalat lehet alkalmazni pl.: a rendőrségnél, BV-helyeken.

Én is hasonló helyzetben vagyok, pont én is a szociális vonalon:).

2021. szept. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
73%

Coach-okkal már konkrétan dunát lehet rekeszteni, már minden félhülye coachnak képzeli magát, nagyon kiemelkedőt kell benne alkotni, hogy vidd vele valamire, nem 2 nap felépíteni...


Talpreflexológiát meg ilyeneket megtanulni úgy, hogy annak értelme is legyen, évek... ő meg most akar váltani.

2021. szept. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!