Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ez tényleg csak főnököm...

Ez tényleg csak főnököm feledékenysége, vagy valami szemtelenség lehet a háttérben?

Figyelt kérdés

Szóval asztalosok vagyunk, régen minden évben kellett mennem üzemorvosi vizsgálatra, most meg 2016ban voltam utoljára.

2019ben ez eszembe is jutott, és szóvátettem neki, akkor azt mondta, jó hogy szólok, majd kér időpontot...

2020ban ismét szóltam neki, hogy mintha ez megintcsak elmaradt volna... akkor is mondta, hogy jó, hogy mondom, kér időpontot...

Most 3 hónapja szóltam neki, hogy ez megintcsakmintha elmaradt volna, most megint ugyan azt válaszolta, azóta sem voltam üzemorvosnál...

Problémázzak rajta?



2021. szept. 24. 22:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
szarok bele minek az tipusú fönök ez is
2021. szept. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ne. Minek. Ha gondod van, van háziorvos. Ha meg ebből baj lesz, nem neked lesz baja, hanem neki. Engedd el a témát.
2021. szept. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele, nem a te felelősséged.
2021. szept. 25. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!