Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkahelyen unszimpatikus...

Munkahelyen unszimpatikus lehetek akkor is ha jó ember vagyok?

Figyelt kérdés

Pl. soha nem megyek el táppénzre, nem kell helyettem elvégezni semmit, rendesen elvégzem időre a feladataimat, ugyan nem vagyok egy nagyon beszélgetős, de azért időnként bekapcsolódok témákba és szívesen beszélgetek, viszont sosem leszek a központi ember akire mindenki kedvel vagy akit mindenki utál.


Nekem úgy tűnik hogy paradox módon egy olyan embert sokkal inkább megtartanak egy munkahelyen akivel kapcsolatban erős érzelmeik pl. harag, stressz vannak a kollégáknak, mint engem aki senkinek semmilyen érzést nem okoz.



2021. szept. 26. 21:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze.
2021. szept. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%

Manapság már mindenki "termék", felgyorsult világban élünk.

Te pedig nem akarsz self-brandinget, önreklámozást stb. Ennek egyenes következménye, hogy olyanná válsz, mint egy fehér fal, amire bármit ki lehet vetíteni. Mivel nem váltasz ki semmilyen érzelmet (ezt nem szeretik az emberek), ezért negatív dolgokat fognak erre a fehér falra kivetíteni.

2021. szept. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól még kirúgni csak nem fognak. A munkádat jól csinálod, gondolom. Ennyi a lényeg a munkahelyen.
2021. szept. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy milyen emberek között dolgozol, kígyófészekben vagy normális helyen.
2021. szept. 27. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Antipatikus?
2021. szept. 27. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Lehetsz.

Velem is ez van. Nem bunkózok senkivel, nem szólok be, nem dügöngök, a legtöbben szerintem csípnek, de a munkatársam rühell. Na jöttem rá hogy azért, mert én szívesen dolgozom, kijövök mindenkivel, gond nélkül vállalok a munkakörömön kívül eső feladatokat is (most is megyek sofőrködni). Emiatt úgy èrzi ki akarom túrni, mivel ő volt itt előbb. Pedig eszemben sincs, van bőven munka kettőnknek és én nem smúzolni járok be hanem keccsölni, az igaz hogy kijövök az emberekkel de ha már itt töltöm a napom, legalább legyen jó a gangulat (nem, nincs orgia, valamennyien családosok vagyunk).

Gondolkoztam azon hogy visszaveszem az "itt sem vagyok" álarcom, de nem fogom, Abba csak belebetegedtem...

2021. szept. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Lehetsz persze. Ha nem illesz a tobbiek koze... sokazor jobban birnak egy laza nagyszaju, de jo dumaju alkalmazottat mint egy vasalt, csendes "robotot". Valszeg szamukra ez unalmas, szurke.
2021. szept. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy ez a "jó ember vagyok" a mai világban nagyon nem jön be, mert csak kihasználják az embert.
2021. szept. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!