Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Melyik munkahelyet válasszam?

Melyik munkahelyet válasszam?

Figyelt kérdés

Egyszerre interjuztam több helyen, és úgy alakult, hogy két állásra is felvennenek. Nehéz ez a helyzet, mert pár hónapja ugyanebbe a csapdába estem, akkor sikerült rossz döntést hoznom.


Az egyik egy adminisztrátori pozi: a fizu jobb (alapbér+cafeteria, egészség biztosítás) és közelebb is van (30 perc). Viszont a munkakör elég monoton, és nem igazán van személyes kontakt se, valamint erősebb angol és excel tudas kell hozzá (az excelem elég gyenge, ami ki is derült az interjún).


A másik ajánlat egy személyi asszisztensi munka felsővezető mellett. Alapvetően ezt választanám, sokkal színesebb a munkakör, viszont: a fizetés kb annyi mint a másik alapbere, semmi plusz juttatás. És ami még hátrány, hogy messzebb van (1 órára). Maga a munkakör sokkal jobban tetszik mint a másik, de ez a két negatívum elég sokat nyom a latba :(


Ha bárki tud segíteni a választásban, nagy örömmel venném :)


2021. szept. 27. 17:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezt neked kell tudnod. De ha segít, akkor én a több pénzt és a közelebbi helyet választanám,de én már 50 éves vagyok és kényelmes. :)
2021. szept. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%
Kalkuláld bele, hogy a személyi asszisztens melóban valószínűleg szopni is kell majd.
2021. szept. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én a te helyedbe az elsőt választanám, de ezt te tudod.
2021. szept. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem a külkerületi lakóhelyem miatt eddig az összes munkahelyem 1 órára volt, és azt állapítottam meg, hogy ha szeretem a munkámat és szívesen járok be, akkor nem zavar az ingázás :) ha viszont utálom a melót, akkor az sem javít rajta, hogy öt percre van!


Szóval szerintem inkább azt nézd, hogy maga a munkafolyamat milyen, szívesen csinálod-e, illetve a munkakörnyezet milyen.

2021. szept. 28. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem válaszd a másikat mert úgy tűnik lusta vagy tanulni. Amúgy nem értem ha gyenge az Excel minek vettek fel. Ja, de.
2021. szept. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!