Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Délelőtti vagy délutáni...

Délelőtti vagy délutáni műszakot kedvelitek ha csak 1 műszakos és szabad a hétvége?

Figyelt kérdés

2021. szept. 30. 01:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%
Délután. Keljen fel a halál korán
2021. szept. 30. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 l0m3x ***** válasza:
46%
Nem kellene a munkával ennyit foglalkozni... ÉLJ!!! Csak azért dolgozol hogy élj... Kapcsolódj ki néha.
2021. szept. 30. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
88%

A délutánnal az a baj, hogy egész nap azzal telik, hogy a munkán agyalsz, készülsz rá, esetleg boltba is kell menni, főzni, hamar elmegy a délelött.

A reggelesből meg hazamész, és jó érzés, hogy szabad a nap. A koránkeléshez is hozzá lehet szokni.

Én is állandó reggeles vagyok. Fent vagyok este 11ig kb, néha már 9kor.. mondjuk néha alszom délután, de pl tegnap nem 😀 4:20kor meg ébresztő.

2021. szept. 30. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem is a délelőttös jobb mert délutános előtt már nem bír az ember nyugton lenni.
2021. szept. 30. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
67%
Délelőtt jobb. Másik esetben elmegy a nap a melóval, arra készülsz egész nap, korán sem kelsz, reggel intézel gyorsan mindent.
2021. szept. 30. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Fix délelőtt szabad délutánnal és hétvégével szerintem tök jó. Emellett a családi életet is lehet érni az ember párja rendezi reggel a gyereket, délután meg én tudnék érte menni foglalkozni vele. Lehet ügyet intézni, főzni, hobbik...stb
2021. szept. 30. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
64%
Délelőtti. Sose értettem azokat, akik a délutánt szeretik jobban, mert hogy sokáig lehet aludni. Szerintem tök sz*r úgy próbálni elfoglalni magadat szabadidőben, hogy tudod, hogy délután munka, valamint úgy hazaérni, hogy már késő este van.
2021. szept. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Én sem bírom a korán kelést. Ha délelőttös vagyok hazafelé már a buszon bealszok, és amint hazaérek egyből legalább 1 órát aludnom kell hogy bármit tudjak csinálni.

Így én is a délutánra szavazok :)

2021. szept. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
8-as vagyok, és még annyi hogy délelőttösbe 7 kor, de legkésőbb 8 kor aludnom kell, mert akkor meg felkelni sem tudok 4 kor. Szóval nekem mind 1 hogy délelőtt, vagy délután, mert mindenképp elmegy az egész napom. Annyi hogy délelőttösbe vagy 3x fáradtabb vagyok.
2021. szept. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
40%
Nem dolgozok 3 éve. Megvagyok nélküle. Tudod mikor leszek más szolgája.
2021. szept. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!