Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi volt a legkellemetlenebb,...

Mi volt a legkellemetlenebb, legfurább munkahelyi buli, vagy főnökkel, munkatársakkal közös beeugás során történt dolog? Mi lett a következmény?

Figyelt kérdés

Milyen jellegű munka volt?


Mi történt?


Lett belőle valami? Pletyka, kínos csend, vagy esetleg hr-es ügy, kirúgás? Van aki esetleg megúszta?



2021. okt. 3. 19:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Megdugták az egyik kolléga feleségét.
2021. okt. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
mármint csoportos nemi erőszak? durva. a csávója ott maradt?
2021. okt. 3. 20:21
 3/6 anonim ***** válasza:
94%
Az egyik srác meg a haverja felment a színpadra táncolni, amikor mindenki más ült. Később egy csaj is mindenki előtt táncolni kezdett. Pár évvel később, a két srác közül az egyik, a céges vacsora végére összehányta az éttermet. Mindkét esetben én éreztem magamat kínosan.
2021. okt. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
En megdugtam az egyik gyakornok kolleginat, erre az egyik kollega iroasztalan kerult sor, szegeny masnap reggel nem ertette, ki dontotte fotorte szet a dolgait.
2021. okt. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem történt nemi erőszak.
2021. okt. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Kínos csend, feszültség a levegőben. A céges vacsora közben senki sem tudott ellazulni, egyik kollégám bevallotta, hogy a főnök jelenlétében egy falat étel nem csúszott le a torkán...

Állandóan hajtás volt a munkahelyen, sok kolléga annyira tropára ment, hogy már nem tudtak ellazulni sem. De jó is, hogy felmondtam onnan.

2021. okt. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!