Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » 2021-ben a Hétvégi másodállás(...

2021-ben a Hétvégi másodállás( maszekba) elfogadható a 2000ft/óra díj?

Figyelt kérdés
Megkerestek a szakmámhoz kötött munkákkal kapcsolatban és nem jönne rosszul a mellékes sem igazából. Nem dolgoztam mostanság így hogy szombat vagy vasárnap háznál. Többen is preferálnák az órabért inkább és sok esetben hallom h átlagosan már a segédmunkások elkérik az 1500-2000ft-ot egy órára. Én ugy gondolom ebben az esetben a 2000ft/óra számomra nem lenne egy kirívó összeg épitőipari szakmunkásként. Természetesen nem ücsörögni meg bogarászni akkor ennyiért hanem tenni folyamatosan.Alkohol teljesen kizárt. (Vakolás, Festésrők van szó. Mind a kettőröl megvan a szakmunkás végzetségem.)

2021. okt. 5. 07:25
A kérdező szavazást indított:
Sok a 2000ft
Egy jó szakemberre nem sajnálnám a 2000Ft-ot
14 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
Nettó?
2021. okt. 5. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem kevés. Segédmunkások kapnak ennyit hétvégére.
2021. okt. 5. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen nettoról van szó.
2021. okt. 5. 08:15
 4/8 Lazy Lover ***** válasza:
38%
Szakmunkás munkáért ez reális nem tudom hol élnek az emberek de egy segéd max 1000 1200 kap óránként
2021. okt. 5. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
55%

@Lazy Lover


Ez ilyen általános városi legenda hogy a segédmunkás is csilliom órabért keres, és bemondanak akkora órabért rá amennyit az alkalmazott szaki sem kap sokszor. Általában ezt olyan emberek hangoztatják akiknek közük nem volt soha segédmunkához, se szakmunkához.

2021. okt. 5. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#4_#5 felénk 13-15/nap a segédmunkás nettó.és nem látástól mikulásig,mert ezért 7-16 ig melózgatnak.
2021. okt. 5. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

Ilyet minek kérdezel?

2000 forint van akinek kevés de olyan ember is van akinek ez az összeg rengeteg.

Mintha nem tudnád.

Hogy elfogadható-e?

A munka adó ennyit kínál, ez is olyan hogy van akinek egy álom fizetés van akinek csak apró pénz.

Ezért a kérdés jelentve, mert kitaláció, illetve egyértelműen azért lett feltéve hogy vitát generáljon azok közt akik szerint elfogadható és azok között akik szerint nem.

Azt hogy neked melyik azt itt egymillió válaszoló közül se tudja megmondani senki

Nem kell ilyen ál kérdéseket feltenni. El vettél 15 percet az életemből amit már nem ad vissza senki

2021. okt. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hat akkor drága 7 válaszoló jelentsd nyugodtan a kérdést de azért nyugodj meg nem a 7 percen fog múlni az életed de ha azon múlna sem zavarna mert nem kértem hogy regéld ide a hülyeségedet. Mondjuk 7 perc alatt szerintem amilyen kukac vagy 2x elmész müveld azt a sportot. Köszi a hülyeséged és a jelentésedet is. Majd résen leszek én is ne aggodj 🤣🤣
2021. okt. 27. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!