Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Irodai adminisztrator diakmunk...

Irodai adminisztrator diakmunka-nem adnak munkat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Diákmunka keretein belül vagyok egy irodan. Kérdésem az lenne, hogy “normális” hogy nincs munka/nem adnak?

Irodán még soha nem voltam. Sima általános irodai adminisztrátornak vagyok felvéve, egy hete vagyok itt, eddig lefűzések, scannelések, fénymásolások voltak illetve ebédelért szaladgálás.

Sokszor van, hogy nincs munka, mindig kérem, hogy adjanak, kérdezem őket de semmi. Most is csak telefonozok

Feleslegesnek érzem magam

Tapasztalatok valakinek?



2021. okt. 11. 14:47
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Ismerős az érzés, de amig a fizetésedet odaadják, szerintem dőlj hátra. Néha kérdezz rá, hogy van-e valami, de ha ők se tudnak mit adni, akkor csak élvezd ki a potyafizut.
2021. okt. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%
Alapvetően normális szerintem hogy csak egyszerűbb dolgokat bíznak diákokra, mint a lefűzés, szkennelés, iratrendezés, stb. A baj ott szokott kezdődni ha egy munkahelyen nincs annyi feladat hogy kitöltsön 8-vagy x órát. Amúgy én kb arra használtam a diákmunkát, hogy lespanoltam az ott dolgozókkal és néztem amit csinálnak, hallgattam amit magyaráznak közben, jegyzeteltem, ilyenek.
2021. okt. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Sok helyen előfordul, hogy nincs annyi munka vagy olyan amit rád tudnának bízni.

Üres járatokban érdemes beülni olyan mellé aki dolgozik és szívesen meg is mutatja, hogy mit és hogyan csinál.

2021. okt. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Az a baj hetfotol pentekig jarok 8-16ig…es eleg kellemetlen ott uldogelni igy. Azon gondolkodtam, hogyha viszek be par jegyzetet az nagyon gaz ott tanulni?

Illetve egy bankba vagyok, ott nem igazan tudok ugy csapodni valakihez mivel nagyon szemelyes az egesz meg nem igazan talaltam meg a kozos hangot ugy a tobbiekkel :D nem igazan tudom hogy kell igy irodan “lenni”, tudom gaz de ez van :)

2021. okt. 11. 20:40
 5/6 anonim ***** válasza:
91%

Amiket leírtál feladatokat,szerintem diákmunkához teljesen jók,nem mindenhol van állandó jelleggel munka.

Ha kapsz egy feladattípust,mondjuk x dokumentum másolása,és utána is adják ugyanazt a feladatot,akkor jól csinálod.

Nem biztos,hogy jó,hogy állandóan munkát kérsz.

Szerintem nyugodtan kérdezd meg a csoportvezetőd,hogy üresjáratú órákban tanulhatsz-e.

Meg próbáld megismerni a többieket.

2021. okt. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ez hol van?
2021. okt. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!