Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkahelyen a főnök mondhatja...

Munkahelyen a főnök mondhatja azt hogy reggel ne menj be boltba kaját venni?

Figyelt kérdés
Főnököm most ezt találta ki, azt mondta ő is előző nap megveszi magának, mi is vegyük meg előző nap, reggel amúgy kb 5-10 perc, és időben a munkaterületen vagyunk, annyi hogy céges kocsival járunk be, de útba esik a bolt. Sok hülyeség van amúgy a cégnél, most kezd betelni a pohár /épitőipar, generálkivitelező/, fizu is kevés nekem mint tapasztalt villany viz szerelőnek, egy csomó plusz képzéssel a hátam mögött (pl: mérőhelyi vizsga) kiderült ugyanannyit ad egy napra mint a segédnek (14000, ami amúgy is kevés, 7:00-17:00-ig). Szerszámot is ha vesz nagy nehezen a legolcsőbb gagyit, bakancsot munkaruhát nem ad és még sorolhatnám. Jól kipanaszkodtam magam, de szóval a kérdés az hogy ezt a reggeli boltba járást igy szabályozhatja a főnök?

2021. okt. 13. 20:42
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
95%
Akkor ő egye a másnapos szikkadtat. Ilyenbe beleszólni már, de egy fsz.
2021. okt. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
95%
Munkaidőn kívül azt csinálsz, amit akarsz
2021. okt. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
98%

Hagyd ott.. Építőiparban a segédmunkások már 20.000 Ft-ot keresnek naponta..

Téged keményen alul fizetnek, és még irányít is. :(


Keress mást és hagyd ott, komolyan.

2021. okt. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Azt is mondta kollégának hogy ha ő nem tudja megvenni szóljon az asszonynak hogy vegyen neki másnap vagy készitsen neki, és ez nem vicc tényleg van ilyen. Év végére nem marad nála senki.
2021. okt. 13. 20:51
 5/26 anonim ***** válasza:
87%
Elvileg mondhatja, mert a cég autója visz benneteket, gyakorlatilag meg ott kell hagyni a fenébe...
2021. okt. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Én vezetem az autót, igaz az autó általam de valóban visz minket.
2021. okt. 13. 20:55
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez már az alja. Honnan tudja biztosan hogy megállsz? Ha csak tőletek akkor egy ilyen embernek simàn hazudnék vagy kollektíven felléptek akik az autóban vagytok, megálltok vagy viszlát, kereshet 5 embert. Lehet mondjuk ez a cèl.
2021. okt. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Tudja mert van egy hülye kisfőnök aki arra jár és szól neki.
2021. okt. 13. 21:18
 9/26 anonim ***** válasza:
Ha munkaidő előtt veszitek abba nem szólhat bele, max ha emiatt elkéstek.
2021. okt. 14. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Mivel indokolta a tiltását?
2021. okt. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!