Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Rinyálnak, ha meg kell mozduln...

Rinyálnak, ha meg kell mozdulni, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Munkahelyen a kollégáim is ilyenek voltak, és a suliban is általában olyanokkal kellett valamilyen csoportos feladatot végeznem, akikből kb. 1 ember volt lelkiismeretes, a többiek helyett inkább güriztem, mert annyit nyavalyogtak, hogy jobb volt helyettük megcsinálni, mint azzal eltölteni az energiát, hogy őket győzködöm, hogy mozduljanak meg. Mit lehet ezzel tenni? Mindenhol ez van, vagy csak ilyeneket fogok ki? Ez magyar dolog? Ez egy generációra jellemző?

Rettenetesen idegesít ez az attitűd, ezért utálok másokkal dolgozni! A nyakamba szakad minden és még engem utálnak meg közösítenek ki. Csak a 2 nagyfőnök imádott a teljesítményemért, mert ők látták a rendszerben objektíven, hogy mennyit haladtam. Megőrülök, hogy ilyen emberek hogy léteznek ebben az életben.



2021. okt. 16. 00:13
 1/6 anonim ***** válasza:
86%

Nem mindenhol ilyenek, szerencsére.

Ilyen okok miatt utáltam én is, ha valakivel együtt kell dolgozni és így viselkedett.

2021. okt. 16. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%
sajnos a lakosság 70%-a ilyen
2021. okt. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%
Hát, ilyen a melósok világa borátom
2021. okt. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
83%
De ez nem csak a magyarokra jellemző hanem az emberiségre. Nem kell mindig az országot lehordani. Sajnos tényleg sok ilyen ember van és ez a normális. Általában a lakosság 80%-a ilyen. A 20% az aki tenyleg normális.
2021. okt. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
63%
szóval aki kisebbségben van az a normális? nem inkább fordítva szokott ez lenni?
2021. okt. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne hagyd hogy kihasználjanak,csináld meg a saját részedet,a többit meg hagyd rájuk.Majd a vezetőségnek egyszer feltűnik hogy nincs meg a munka,ha rátok néznek te mindig mondhatod hogy megcsináltad a saját munkádat.

Sajnos sok az ilyen ember,ez leginkább azért van mert a legtöbb ember nem szereti a munkáját,próbálnak kibújni alóla és/vagy csak simán lusták.

2021. okt. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!