Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit lehet tenni, hogy gyorsabb...

Mit lehet tenni, hogy gyorsabban teljen az idő a munkahelyen?

Figyelt kérdés
Egy kisebb cégnél dolgozom irodán. A vevői igényektől függ a megrendelések mennyisége, vannak nagyon pörgős időszakok. Viszont olyan is van, hogy üresjáratban megyünk, és egyszerűen nincs semmi munka, ha van is egy kevés, harcolunk érte a kollégákkal. Próbáltam már más részlegen dolgozó munkatársaimat kérdezni, hogy tudnék-e esetleg segíteni valamiben, a főnököt is kérdeztem, de nem tudtak adni semmi feladatot. Borzasztó lassan megy az idő, szó szerint kínlódok. Facebookot nem szeretem, telefont nem akarom nyomkodni munkaidőben, mert szerintem nem illik. Videó, filmnézés se jöhet szóba, az túl feltűnő lenne. Nem vagyok túl beszédes, így a többiekkel való trécselés sem megoldás. Internet van a számítógépen, újabban azzal foglalom el magam, hogy PDF formátumban könyveket olvasok, de huzamosabb ideig azt se bírom, mert kifolyik a szemem. Más is járt már hasonló cipőben? Hogy ütitek el az időt?

2021. okt. 19. 11:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Tanulással, hogy 1 év múlva ne ezen a tré helyen dolgozz.
2021. okt. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem cseréljünk munkahelyet, szívesen elfogadom a tiédet, ha még meg is fizetnek érte :D
2021. okt. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Én sajnos telefonnal, többnyire itt olvasgatok,meg általában járok munka mellett suliba.

Így van időm tanulni.

2021. okt. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
2 éve szereztem meg a második diplomámat, nem igazán vonz már a tanulás, éppen elég volt az a 6 év :D
2021. okt. 19. 11:59
 5/15 anonim ***** válasza:
23%
És csak ennyire futotta?
2021. okt. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Azt nem értem, mi a fenének behívni az embert, ha nincs meló. Hogy kötelezően leszenvedje a munkaidőt, akkor is, ha semmi dolga nincs? Holott elég lenne egy-egy ügyeletes ilyekor.

Én telefonozok, ha nincs melo. Nem érdekel, illik-e.

Szerencsére vicces a csapat, pasik között dolgozom, hülyéskednek és jó hangulatban jobban telik az idő. Jó ha van zene is. Néha csinálunk egy kis habzsi dőzsit, valaki mindig hoz nasit. Ha nem lesed az órát, gyorsabban teik.

2021. okt. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Én olyankor takarítok, pakolászom, olvasok, most sok túlórám van amit nem fizetnek ki, így előfordul hogy egyszerűen hazamegyek ha elfogy a munka (persze elkéredzkedem:))
2021. okt. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
74%
És két diplomával itt dolgozol? Jobban is hasznosíthatnád azt a 6 évet.
2021. okt. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Hát, amint lesz jobb lehetőségem, szeretnék lepattanni innen. De sajnos kis város, és ez volt az egyetlen hely, ahová mehettem. Nagyvárosban vagy Budapesten nyilván rengeteg jó állás közül lehetne választani, de albérletet fizetni szerintem elég nagy baromság, pláne egyedül.


Amúgy köszönöm a válaszokat!

2021. okt. 19. 13:55
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem bevinném a kis laptopomat és onnan csinálnám a KATA-s porject munkáimat. :D
2021. okt. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!