Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egyedül, vagy csapatban...

Egyedül, vagy csapatban szerettek jobban dolgozni?

Figyelt kérdés
Érveket, ellenérveket is írhattok.

2021. okt. 20. 13:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
94%
Egyedül. Amit megcsinálok az kész van. Csapatban mindig van gyengén teljesítő, aki valamilyen módon hátráltat.
2021. okt. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
93%

Egyedül, mert akkor tudom, hogy mi mikor és hogyan lesz kész. Nem szeretem, mikor más lustasága/igénytelensége rajtam csattan vagy más az én munkámon felkapaszkodva élvezi annak előnyeit. Én sem vagyok a világ legpedánsabb embere, de jobban szeretem a bizonyosságot, amit a saját munkám ad. Illetve az is ott van, hogy csapatban ha valaki nem csinálja a dolgát, akkor mindannyian megszívjátok, tehát kénytelenek vagytok helyette is dolgozni annak érdekében, hogy ne húzzon le titeket az illető. És az egész sokkal igazságtalanabb.


Csapatban is tudok dolgozni, de ott úgy szeretek, ha egyértelmű, hogy kinek mi a feladata és ha valaki szarik bele, el lehet távolítani a csapatból, hogy ne maradjon ott nyerészkedni. Meg szeretem, ha vannak határidők szabva és valaki irányít. Én is lehetek akár ez az ember, teljesen mindegy, csak legyen hatékony.

2021. okt. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
77%

Én egyedül. Magam osztom be az időt, akkor foglalkozok vele a legtöbbet amikor a legproduktívabb vagyok.

Csapatban is szeretek amúgy dolgozni, de az jobb nekem, hogyha csak magammal kell törődnöm ilyen téren. Igazából a kreatív feladatok azok, amiket talán jobban szeretek csapatosan, mert több ember könnyebben tud ötletelni. A kivitelezés számomra jobb egyszemélyes feladatként.

2021. okt. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
86%
Egyedül. Senki nem szól bele mit hogyan csináljak, senki nem akar micro-menedzselni, nincs vita senkivel, csak a produktív munka.
2021. okt. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
83%
Egyedül, nehezen tudom mások gondolatait kitalálni.
2021. okt. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
74%
Egyedül, max legjobb haverommal, máskülönben még mért nem így csinálom, ennyit se tudok, még én vagyok útba érted, nem is szoktam segíteni senkinek, vagy én csinálom vagy ő, ha pedig együtt mégis, első beszólásnál csinálhatja egyedül.
2021. okt. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
83%

Nagyon jó csapatban szeretek jobban, de utálom amikor nem összehangolt a csapat és tudod a választ, már elmondtad a többieknek, de ők értetlenek és kezdenek egy rossz irányba menni és akkor neked kell küzdeni, hogy térjetek vissza az eredeti jó irányba.


Majd kb 20-30 perc mulva kiderül, hogy tényleg neked volt igazad.


Tehát egy csomó időt elpazaroltatok és még fel is húztad magad.


Plusz a többiek szemében akaratosnak tünsz, ami miatt nem engedted hogy hibákat vétsenek.


Ha meg lesz-rom módon hagyod, hogy a hibás irányba menjenek el lehet napokat is elpocsékoltok.


Tehát nagyon ritkán, összehangolt, jól felkészült csapatban szeretek dolgozni, amúgy egyedül.

2021. okt. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
83%

Alapvetően én is azt mondanám, hogy egyedül, de talán kicsit árnyalnám.


Csapatban jó dolgozni, de csak akkor, ha koordinálhatom a dolgokat. Igen, én is megjártam már a csapatmunka viszontagságait. A csapatot is max 3-4 főben korlátoznám... Az még tán áttekinthető..

2021. okt. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
92%
Egyedül, de az életrajzodba úgyis azt írod hogy tudsz csapatba dolgozni.
2021. okt. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
84%
Egyedül a legjobb, nincs jövés-menés, cseszegetés. Sokkal produktívabb vagyok magamban.
2021. okt. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!