Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért járatnak le törik le az...

Miért járatnak le törik le az embert online interjú alkalmával, mi a céljuk ezzel?

Figyelt kérdés

Múlt héten volt egy interjúm. Nagyon nem szeretem őket, pont azért mert azt az érzést erőltetik benned, hogy te mekkora egy senki vagy hozzájuk képest.


Kifaggatnak és olyan kereszt kérdéseket tesznek fel, hogy teljessen össze zavarnak.



De a munkaerő az kell a cégnek… szóval a milliós fizetése, sehol nem lenne a melósok nélkül.



2021. okt. 21. 10:49
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Miért hagyod hogy letörjenek?
2021. okt. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Direkt csinálják, tesztelik, hogy mennyire vagy helyén lelkileg. Senki sem akar egy full depresszióssal dolgozni.
2021. okt. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
Kíváncsiak, hogy mennyire hagyod magad. Egyesek konfliktuskerülők. Míg a kisebb része beleáll a kényes szituációkba. Előzők jók lesznek biorobotnak akiknek minden mindegy. Míg az utóbbiakból lesznek a vezetők.
2021. okt. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%

"Kifaggatnak és olyan kereszt kérdéseket tesznek fel, hogy teljessen össze zavarnak."

Egy interjúnak az a lényege, hogy felmérje, alkalmas-e a jelentkező az adott pozíció betöltésére. Nem írod, milyen cég és milyen állás lett volna, de valószínűleg olyan emberre van szükségük, aki nem megy a Dunának attól, ha valaki csúnyán néz rá. Sajnos nem mindenki lelki alkata felel meg mindenre. Tanulj belőle, és legközelebb máshol keresgélj.

2021. okt. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
81%
Volt már ilyen interjúm, felálltam és elhúztam. Mikor már belépés előtt ilyen hányadékul viselkednek, akkor mire számítanál utána?
2021. okt. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Milyen munkakör? Nem lehet, hogy stresszinterjúd volt? Vannak munkakörök, ahol ez fontos szempont, hogy hogyan viseled a ilyeneket, mert emberekkel fogsz dolgozni, akik bizony beszólogathatnak.
2021. okt. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Vagy csak szimplán tuskók...

Nekem volt ilyen is, sajnos nem stressz teszt volt, hanem egy tényleg idegbeteg és tapló nő. :D Meg olyan is ahol nem ez volt a célja, hogy ők most bunkók.


Utóbbinál nagyon magabiztos fellépésűnek és határozottnak gondoltak a reakcióim alapján amikor belém álltak. Ami tökéletes is lett volna és valljuk be, kell is egy multihoz, ahol gyakran megy a k.bszott versengés, törtetés és folyamatosan napi szinten kell az önérvényesítés, főleg mivel különböző részlegek érintettek a feladatkörben.


A baj csak az, hogy én nem vagyok ilyen, csak a régi tapasztalatokból kifolyólag nem hagyom magam így lenyomni vagy degradálni, meg tudok érvelni mindenre szépen, ha kell.. Egyébként én inkább vagyok együttműködő és kedves. Szerencsére szakmai szempontból tudtam ugyanígy érvényesülni így is. (Más részleg férfi kollégáit kellett még betörni, de idővel úgyis bizonyít az ember ha látják a hozzáértését)


De nekem sok volt ez a nagy multis állandó phaszkodás és fárasztó ha túl sok fele kell ezeket eljátszani. Viszont ez már más kérdés. :)


Szóval a legtobbb esetben szimplán nem profik és bunkók, nincs benne csavar. Ne engedd magad letörni. Én is tanultam abból ami extrém interjú volt, annyira szürreàlis volt a nő, hogy gondoltam ez direkt biztos stressz interjú, és hagytam is a be szólásait, de egy normális ember csak pislogott nagyokat. :D aztán megtudtam hogy az ügyfeleivel is ilyen kedves stílusban szokott beszélni, úgyhogy vki színleg akkor is elgurult a gyógyszere. Van ilyen. :D

2021. okt. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!