Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Budapesten a Lidl-ben 200e...

Budapesten a Lidl-ben 200e nettóért komolyan kinek éri meg ott dolgozni?

Figyelt kérdés

Azt gondoltam legalább 260-300e megvan nekik. De viccnek találom.



Én azt mondom, hogy 300e alatt nem érdemes Magyarországon dolgozni, egy szoba bérlése elvisz 100e forintot, kaja és egyebek minimum 120-150.000Ft és marad 50e forintod ruha és egyebekre.



2021. okt. 21. 13:55
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
89%
6: Sajnos egyáltalán nem biztos, hogy troll. Láttam én már csajokat, akik kerekperec kimondták, hogy BMW-nél rosszabb verdákkal rendelkezőkre rá sem néznek, valamint elvárják, hogy vacak 50-60 ezer forintokon ne smucigoskodjanak. (Mondjuk utána meg, anikor kiderült, hogy csak egy éjszakányi menetre kellettek, depibe voltak esve. 😀)
2021. okt. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
91%

#12

Normál ételeket, amiket eltudok készíteni: pörkölt, rántott hús, rakott krumpli, paprikás krumpli, brassói, fasírt, stb.


Mondom, nagyon maximum 70-et költök boltban egy hónapban, de ebben benne van minden, nem csak az élelmiszer.


Kérdező, szerintem ennél olcsóbban is lehet szobát találni. Én garzont bérelek 110-ért a 11. kerületben.

2021. okt. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
anikor=amikor
2021. okt. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
35%

#23


Annyira kiváncsi lennék hogy ezt hogy hozod ki. Szerintem nem jöttünk ki 150 alatt egy hónapban sem a barátnőmmel, pedig ő is főz heti 1-2x, heti 1x rendelünk egy étkezésre való kaját, amúgy pedig hideget eszünk (pékárú, sajt, zöldség, stb). Megiszunk úgy heti egy üveg szörpöt, és 4-5L gyümölcslevet, meg eszünk 2-3 zacskó csipszet. Ezek jelentős részét nagykeráron vesszük nagy tételben. Szerintem két naponta egy tizes elmegy alaphangon.

2021. okt. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
66%

Komolyan álljatok már le ezzel a megéri-e dumával,aki ilyet mond egy munkával kapcsolatban rögtön tudni lehet hogy valamilyen szinten hülye.

Akik ilyen helyen dolgoznak valószínűleg nincsen sok lehetőségük vagy nem akarnak más téren kompromisszumot kötni,esetleg más dolgokat értékelnek jobban mint a fizetés.

Bármilyen munkahelyen érdemes dolgozni mert az emberek 99%-ának nincs havi 3-400ezer passzív jövedelme amiből élhetne,valahonnan ki kell fizetni a számlákat,élni kell.Persze te biztosan SSC BIG4 junior full stack fejlesztő analitikus manager vagy akinek a legnagyobb problémája hogy nem tudja lerázni a LinekdIn-es fejvadászokat,neked könnyű beszélni de nagyon sok ember nincs ilyen kényelmes helyzetben.

Amíg van ember aki elvállalja ennyiért addig ennyit fognak adni.

2021. okt. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
84%

Az élelmiszer-bevásárlásról egy off:

Havi max 110, ha jól számolom. Bevásárlásonként ~15-25 ezer. Ha 25-ért vásárolunk, abban azért sok tartós, és fagyasztott élelmiszer is van.

Ha 35-ért, akkor abban meg már macskakaja is, több tálcával (hatan vannak).

Egyébiránt mi pedig négyen. 50-es pár, egyetemista/gimnazista gyerekekkel (16 és 20 évesek).

És nem lehet azt mondani, hogy kong a hűtő.

2021. okt. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
78%
Most kicsit számoltam. 4 tagú család vagyunk. Erettsegi+ szakma. Lakásunk és egy 16 éves autónk van. Én keresek nettó 230e körül, ez lehet több, kevesebb. Férjem szintén 250e atlagban. Passziv bevétel 80e. Nagyobb lanyom most kezdett dolgozni. Szintén 210e. A kisebbeket meg eltartjuk. Érdekes mi kijovunk. Hónap végére még szokott is a számlámon maradni pénz. Persze ha csak az 5 millas autó felel meg, meg az 40e ft-os cipo akkor nyilván ez kevés. Nem mondom, hogy nem lenne jobb több de én sosem voltam az a sírós, panaszkodos típus.Az meg, hogy egy nő mit vár el egy dolog. Vagy tudja érvényesíteni vagy nem. Azért a fiatal férfiak sem hülyék.
2021. okt. 22. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
83%
Állami szférában dolgozok, irodai meló, diplomával, az én beosztásomban dolgozók mind nettó 150-200 körül keresnek. És mindenkinek megéri. Miért? Mert nem akarunk éhen halni!
2021. okt. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!