Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek ha valaki a...

Szerintetek ha valaki a munkahelyén egyáltalán nem beszél a nőkről, párkapcsolatról, a kollégák joggal gondolhatják azt, hogy meleg?

Figyelt kérdés
2021. okt. 21. 17:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
93%
Nem. Úristen...
2021. okt. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
94%
Nem.
2021. okt. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
95%
Nem feltétlen. Csak nem akarja pletykafészkeknek kiteregetni a szennyest, akik mindig a másikkal vannak elfoglalva.
2021. okt. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
93%
Nem. Miért is akarjátok mindenki magánéletét kívülről fújni? Én se beszélek a páromról (meg úgy egyáltalán semmiről, ami magánügyem), ha emiatt leszbikusnak gondolnak, az nem az én problémám.
2021. okt. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
91%
Nem. Ha épp ez lenne a téma egy közös ebéd közben és mindenki hozzászólna, csak ő nem, akkor én előbb feltételezném azt, hogy épp szingli. De még ez se biztos, hiszen ha van is barátnője, nem köteles beszámolni róla. Főleg, ha nincs olyan jóban a többiekkel.
2021. okt. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
91%
Egyáltalán nem. A párkapcsolati ügyek/dolgok szerintem a magánélethez tartoznak, a kollégáknak semmi közük hozzá hogy neked melyik nő tetszik, kivel van kapcsolatod stb. Az előző munkahelyemen gyűlöltem az olyan kollégákat, akik ha elsétált előttük egy nő egyből elkezdték ecsetelni de jó s.gge van, de megb.sznám meg hasonlók.
2021. okt. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
90%
Sajnos ma elég sok ember agyilag nem ér el egy bizonyos szintet. Azok gondolják, hogy mindenkinek mindenről ugyanúgy kell beszélni, mint ők. Nem kell foglalkozni az ilyen tömegemberekkel.
2021. okt. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
98%
Nem. Ha egy férfi beszél a férfiakról, párkapcsolatokról, és a férfiakkal való párkapcsolatairól, na akkor joggal gondolhatják azt, hogy meleg.
2021. okt. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
84%
Nem. Én is utáltam, hogy majdhogynem az emberszámbavétel függött attól, hogy beszélek-e róla.
2021. okt. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
88%

Nem. Ugyanis neked mint random munkatársnak semmi közöd se a párkapcsolatomhoz, se a gyerekemhez, se a nemi identitásomhoz.


Sőt, ha netán szóvá teszed egy kéretlen megjegyzéssel, akkor még be is panaszollak a HR-nél.


Dolgozni vagy fölvéve a céghez, nem padig pletykálkodni.

2021. okt. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!