Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Normális ennyi évesen is...

Normális ennyi évesen is naagyon izgulni egy állásinterjútól?

Figyelt kérdés

Lesz egy egyszerű helyre állásinterjúm, valószínűleg nem is fognak nagyon kikérdezni vagy nehezet kérdezni, mégis nagyon izgulok és stresszelek rajta. Pár hete egy másik helyen voltam interjún (végül nem vettek fel, mert a be és hazajárást nem tudtuk megoldani), de akkor is nagyon izgultam, pedig semmi negatívum nem ért, sőt - nagyon kedvesek és szimpatikusak voltak.

Normális hogy ennyire stresszelek rajta? Még a hasam is görcsben, fáj is és csak ezen kattog az agyam (mint iskolás koromban vagy nehéz dolgozat/ zh előtt). Azt gondolná az ember, hogy ahogy idősödik, úgy lesz "érettebb", kevésbé izgulósabb... Mégis, mintha jobban stresszelnék mint eddig bármikor (pedig ha nem kapom meg az állást is lesz még lehetőség, nem hajt a tatár stb...).

26/N



2021. okt. 21. 20:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Én is mindenhol izgulok, pedig lassan 30 leszek.
2021. okt. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Egy egészséges izgalom normális ilyenkor de azért annyira nem kellene stresszelni hogy a hasad is fájjon.

Mikor lesz az interjú?

Próbáld magad felkészíteni addig, és ne görcsölj rajta biztos felvesznek :)

2021. okt. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Egészen addig izgulni fogsz az állásinterjúk előtt/közben, amíg el nem éred azt a szakmai szintet, hogy gyakorlatilag válogathatsz az állásajánlatok közül. Nekem ez olyan 40 éves koromban valósult meg.
2021. okt. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Holnap reggel lesz. Tegnap adtam be a jelentkezést és ma délután már hívtak is. Így szerencsére nem kell sok ideig izgulni rajta, csak az este, éjszaka és reggel lesz a nehéz :s.
2021. okt. 21. 20:39
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Az első interjúmnál én is izgultam. ^^

De a munka megváltoztatta a személyiségemet pozitív irányba.

Két dolog van amitől jobb lehet egy fokkal.

Legyél egy picit egoista. Tud, hogy felfognak venni. Egyszerűen csinos vagy, okos vagy, képzett, szuper. Ha magabiztos vagy teljesen és tisztábba azzal, hogy a többieknél is jobb vagy, akkor kevésbé van okod izgulni.

A másik, hogy most miért izgulsz? Most van az interjú? Nem. Ha izgulsz ha nem felesleges. Ráér majd ha ott vagy az épületen belül. Hülyeség úgy izgulni valamin ami tudod jól, hogy nem rossz és ráadásul nem is most van. Ha majd behívnak akkor izgulj esetleg.


De ezeket mind fejben kell eldöntened. ^^

23/F

2021. okt. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm, sokat segít ezt olvasni :) .
2021. okt. 21. 20:48
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Hát én ki vagyok égve perpill, meg voltam sajnos xar helyen ami interjú pedig alapján álommelónak tűnt.. Szóval én már nem izgulok ezeken. :D

30N

2021. okt. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok: komolyan gondolom, hogy egy ideje jobban izgulok azon, hogy a munkáltató megfelel-e NEKEM, mint én nekik.
2021. okt. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Akkor egyenlőre minden a legjobban alakult, gyorsan be is hívtak, tehát eddig minden oké.

Reggel pedig csak magabiztosan elmész, megbeszélitek amit kell és tiéd az állás.

Megkérdezhetem milyen munkáról van szó?


Sok sikert hozzá :)


2. válaszoló voltam.

2021. okt. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
én is úgy vagyok mint a #7es.. a jónak tűnő munkahelyről is kiderül, hogy egy lehúzós hulladék, ahol a beledet is kidolgoztatják nevetséges fizetésért cserébe.
2021. okt. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!