Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Turizmus-vendéglátás BA...

Turizmus-vendéglátás BA szakosok ti hol végeztétek el a kötelező szakmai gyakorlatotokat? Pontosan milyen munkakörben dolgoztatok?

Figyelt kérdés
Én elsősorban Siófok és környékében gondolkodom, de minden tapasztalatra kiváncsi vagyok.

2021. okt. 25. 11:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Budapestrn egy 5*os szallodaban dolgoztam szobaasszonykent. Borzalmas volt, masoktol hasonlo pozicioban is ezt hallottam. A tutisztikai irodak se jobbak. A sales es a hr terulet viszont allitolag jo.
2021. okt. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én budapesti vagyok, és egy irdatlan sz.r 16. kerületi kis hotelben találtam csak helyet. Azt hittem meghalok az alatt a két vagy nemtom hány hét alatt, gyűlöltem.
2021. okt. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat, bár mondjuk úgy, hogy nem nyugtattatok meg túlzottan :D

Természetesen várom a további tapasztalatokat, ha még vannak.

2021. okt. 31. 02:17
 4/6 anonim ***** válasza:
#3 a kettes vagyok, ott szerintem én voltam a hülye, hogy nem kerestem egy nivósabb helyet. Biztos lett volna jobb lehetőség is.
2021. nov. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#1 vagyok, a nivosabb hely se jobb. Sokkal jobban hajtanak, a vendefek meg nagyon suttyok, azt hiszik a csicskajuk vagy.
2021. nov. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Én egy vidéki 4*-os szállodában csináltam, recepciós voltam, de más feladatkörökbe is beleláttam (pénzügy, sales, marketing, hr stb.)

De én is jelentkeztem 5*-os pesti szállodába, ahova fel is vettek volna, de már az interjú alatt nagyon unszimpatikus volt a társaság, a fizu nevetséges volt és többektől is hallottam, hogy nagyon megnézik, hogy ki vagy, mi vagy. A vendégkörről pedig hasonlókat hallottam mint amit az 5-ös is mond.

Szóval őszintén lehet érdemesebb egy kevésbé nívós helyre menni, de legalább élvezed a dolgot és sokkal emberségesebbek a munkatársak is.

2021. nov. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!