Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi a végzettséged és mit...

Mi a végzettséged és mit dolgozol?

Figyelt kérdés
Szereted azt a munkát? Esetleg mást szeretnél vagy mit csináltál volna máshogy, mit tanultál volna?

2021. okt. 31. 14:31
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
100%
Gazdálkodás-memedzsment diploma, virágboltban vagyok.
2021. okt. 31. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
92%

Informatikus(de nem komoly, csak járt az érettségihez egy informatika jellegű szakma, nem is érdekel, és utálom is), személy- és vagyonőr és burkoló vagyok. Jelenleg pedig gépjármű mechatronikai technikusnak tanulok. Főállásban vagyonőr vagyok, mellékben burkoló. Az őrködést szerettem eddig, de kezdk rájönni arra, hogy milyen mocskos helyen is vagyok igazából, és kezdem egyre jobban meggyűlölni az itteni légkört. Az építőipar ezzel szemben szerelem, tervezek benne majd vállalkozni.

Az autószerelgetés meg csak hobbi.

Lehet még fokozni? Igen. Jövőre megyek egyetemre, nem elégszem meg ennyivel.

2021. okt. 31. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
100%
Szociàlpedagógus vagyok képzettseg szerint, de hàzvezetőnők3nt dolgozom.
2021. okt. 31. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
100%
Autószerelő de takarítok
2021. okt. 31. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
100%
Elektronikai technikus végzettségem van,karbantartóként dolgozom.Szeretem a munkámat,diplomával biztosan többet keresnék de nagyon nem bírom a bemagolós iskolai tanulást szóval elégedett vagyok a helyzetemmel.
2021. okt. 31. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
100%

Szakközépiskolai kéttannyelvű érettségi, azóta speditőrként dolgozom. Néha unom.

27n

2021. okt. 31. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
100%
Erdész vagyok Taxis vagyok
2021. okt. 31. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
94%
Kisgyermeknevelő vagyok bölcsődében, abszolút hivatásként tekintek rá. Idén diplomáztam le és szeptembertől dolgozok. Vannak még terveim ezzel kapcsolatosan, de mindenképp a 0-3 éves korosztállyal szeretnék foglalkozni, úgy érzem, ez az én utam.
2021. okt. 31. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
98%
Fogyatékom van kukás autón dolgozom
2021. okt. 31. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
100%

Közgazdász diploma. Egy napot nem dolgoztam ezzel. Egy napelemes cégnél dolgozok irodában és igen szeretem szerencsére!

Ha újra 18 éves lennék, akkor egyetem helyett, tuti valami szakmát tanulnék, amivel jól lehet keresni.

27N

2021. okt. 31. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!