Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyire van kedvetek dolgozni...

Mennyire van kedvetek dolgozni menni? Csak mert én felkeltem, és extra módon nincsen kedvem egyáltalán felöltözni se, nemhogy elmenni dolgozni.

Figyelt kérdés
2021. nov. 8. 06:36
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Nekem se 😬
2021. nov. 8. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

En nem aludtamnaz ejjek, oruloi ha nem alszok el állva

Szoval csak aludnek kb

2021. nov. 8. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem a munkámat, tehát nekem nem nyűg dolgozni menni.
2021. nov. 8. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire. Ráadásul home office-ban dolgozom, így még nehezebb is rávennem magam a munkára...
2021. nov. 8. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindössze 4 órát sikerült aludnom éjjel, egész hajnalban forgolódtam. Baromi fáradt vagyok, főleg agyilag, ami már csak azért is gáz, mert ma fontos elintézni valók vannak a munkahelyen. Vedelem a kávét, de semmi... Már most azt várom, hogy hazaérjek és bedőljek az ágyba.
2021. nov. 8. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Magát a munkát szeretem, de a kollégàimat, akik kétszínűek azokat gyűlölöm. Meg van közöttük egy különösen kibírhatatkan is, akinek az a hobbija, hogy lehord engem mindenkinek mindennek. Ezek mellett minden munkanap 3:20-kor kelek, és sokszor a gyomorideg miatt nem tudok aludni 1-2 óránál többet. A maximum idő amennyit alszok ilyenkor az 4 óra talán. Egyszerűen tudom, hogy találkozom a szó szerint félkegyelmű kollégával, és rosszul vagyok. Fizu is igen kevés. Ha a benzinpénzt levonom, akkor marad vagy 120 ezer forintom. Busszal meg igen necces lenne járni, mert többször át kell szállni...Ezek miatt nincs kedvem menni, de legalább én nem járok be mindennap. Cserébe nincs ünnepnap egyáltalán. Én karácsonykor is dolgozom. :(
2021. nov. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Van. Más kérdés hogy egy ideje nincs munkám. Ha gondolod, egy időre helyettesítelek :)
2021. nov. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nagyon van, mert végre megtaláltam azt a helyet ahol ugyan nem felhőtlenül, de boldog lehetek.
2021. nov. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!