Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Boldogkői szerint ideje újra...

Boldogkői szerint ideje újra bevezetni az éjszakai kijárási tilalmat? így lenne?

Figyelt kérdés
[link]
2021. nov. 15. 19:07
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Akkor szerintem Boldogkői ne járjon ki sehova. Sőt meg de szólaljon ha egy mód van rá. Mindannyian boldogabbak lennénk.
2021. nov. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem is maradjon otthon a rákban. Kezd túl sok lenni a megmondóember... Akármi legyek, ha értem, hogyan állíthat meg egy "járványt", ha éjszaka nem megyünk ki az utcára.

N

2021. nov. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
A kettőhúszat kellene őbelé vezetni, meg mindenkibe aki ilyenfajta dolgokat tanácsol.
2021. nov. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez a szomorúkői doki egy gyógyszergyárak által fizetett bohóc!

Az a szomorú hogy van még olyan ember, aki ezeket komolyan is veszi.

2021. nov. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Jó, azért Boldogkői mondjuk mást sem csinál, csak riogat másfél éve, meg osztja magas lóról az észt, mint megkérdőjelezhetetlen tudományos igazságot, csak éppen az idő utólag nem egyszer rácáfolt már.

Szögezzük le, távol állok a vírustagadótól. Ennek ellenére az a véleményem, hogy lassan ideje lenne felismerni, hogy a szigorúságban és korlátozósdiban egymásra licitáló megmondóembereket már ideje lenne elengedni, hogy lassan 2 éve itt vana koronavírus, és nem csak egy kicsit kell kitartani, hanem beláthatatlan a vége, így inkább mindenki saját belátására és felelősségtudatára kellene alapozni, mint a kétes hatásosságú, de gazdaságilag és társadalmilag annál károsabb bezárkózásra.

2021. nov. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Már alapvetően hülyeség volt az éjszakai kijárási tilalom. Semmit nem old meg, tekintettel arra, hogy éjszaka alapvetően nem mászkál annyi ember, mint napközben.
2021. nov. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem úgy van vele, hogy jön a tél, hideg van, és úgysem akarnak az emberek az utcán flangálni nyomós ok nélkül (munka, iskola, egészségügyi beavatkozások, kutya szükségletei).
2021. nov. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez teljesen hülye. Fog a f*szom otthon rohadni oltottan, csak a riogatáshoz és a stresszeltetéshez értenek.
2021. nov. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Boldogkői egy idióta. Szerintem meg is válaszoltam a kérdést.
2022. jan. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!