Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hihetetlenül szánalmas a...

Hihetetlenül szánalmas a munkahelyem nem lehet mit tenni ?

Figyelt kérdés

Hosszan is le tudnám írni de megpróbálom minél rövidebben ugye néha vannak jó napok persze a munkahelyen.. Nagyon vegyes a kor 23-tól 55-ig , ugye senkinek se lehet megfelelni , az a gond hogy mindenki kibeszél mindenkit a háta mögött nem nagyon van olyan hogy megtartaná valaki magában amit gondol hanem inkább pletykál és csak terjed tovább a szr, egyszerűen kezdek besokallni hogy mindenki egy ÖNZŐ paraszt senkiházi , szó szerint mindenki magára gondol és nem az van hogy össze dolgozzunk aztán minden rendben legyen akármiről is legyen szó , senkiben se lehet megbízni , annak sincs értelme hogy foglalkozz másikkal és megkérdezd hogy hogy van , mert tudod jól hogy úgy se érdekel, csak meg akarsz egy minimális kapcsolatot tartani hogy ne csak egy nagy senki legyél azoknak az embereknek a szemükbe. A főnöknek is hiába mondasz bármit is ami a gondod erre azt mondja hogy "nem tudok ezzel mit csinálni". nincs másokkal szemben megértés , Szóval ez nem minden tudnék mesélni sok mindenről de túl így külső szemre hogy értsétek mi történik nálunk :/


Ez a Cég egy Szövetkezet , 15-20 között vagyunk a cégnél.



2021. nov. 16. 23:57
 1/5 A kérdező kommentje:
én már mindenhogy viselkedtem , próbáltam beilleszkedni , vicces lenni , segítőkész még akkor is ha nem kértek meg valamire , segítettem munkán kívül is és megbántam mert az se változtatott semmin és mindenki ugyan olyan retkedék...
2021. nov. 17. 00:00
 2/5 A kérdező kommentje:
vagy van az mikor 1 hibát vétesz 1 hónapban és az az 1 hiba olyan mintha minden napos lenne és azzal csesztetnek
2021. nov. 17. 00:02
 3/5 anonim ***** válasza:
És azért nem kerestél még új állást, mert...?
2021. nov. 17. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
jó a pénz , sulizok munka után 2x egy héten és csak 8 óra munka
2021. nov. 17. 00:12
 5/5 anonim ***** válasza:
79%

én ezt szoktam.


először is a munkámat kifogástalanul elvégzem.

mindenkivel megpróbálok szót érteni és váltani, hogy ismerjem naprakészen az álláspontokat.

viszont a pletykafészek kollégáknak ott teszek keresztbe a hátuk mögött ahol csak tudok.

a lojálisakból pedig kialakítottam egy hátvédet.

ugyanakkor törekszem arra, hogy az alám rendeltek legyenek olyanok mint én.

önállóak.

és az, hogy egy nevezőn vagyunk ne jelentse azt, hogy lógnak a nyakamon.

2021. nov. 17. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!