Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ki lehet égni 3 hónap munka után?

Ki lehet égni 3 hónap munka után?

Figyelt kérdés
Elkezdtem 3 hónapja egy cégnél dolgozni, de egyre rosszabb az egész. Rengeteg a stressz, rohanás, minden azonnali határidős, a senioroknak nincs idejük rendesen átadni a feladatot, teljesen kivagyok. Utálom az egészet, amikor tehetem, itthonról, home officeből dolgozom. Gyomorgörcs az egész, munkaido után minden nap úgy megyek haza, mint egy agyhalott, semmihez nincs se kedvem, se energiám.

2021. nov. 17. 20:23
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
Hát nem hinném hogy itt kiégésről lenne szó, 3 hónap az nagyon kevés idő. Ahhoz viszont elég, hogy megtapasztald, milyen egy szar munkahely, ahol nem érzed jól magad. Nem véletlenül 3 hónap szokott lenni a próbaidő, ez idő alatt ha nem válik be a munkahely, indoklás nélkül felmondhatsz. Ha ennyire rosszul érzed magad, inkább keress más munkahelyet.
2021. nov. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
29%
Ugyanebben vagyok, àtérzem. Amíg muszàj csinálom, aztán februárban levizsgàzom, és húzok a pi csàba, erről a tré helyről.
2021. nov. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hasonlóképp voltam, csak megszorozva 2x a káoszt mert full szervezetlen módon folyt minden szinte, ebbe csöppentem bele. Jeleztem én is meg többen is a problémát, ami után kirajzolódott hogy a menedzsment nem fogja egyhamar orvosolni és csak ömlik a töménytelen xar minden részlegről. 2 hónap után felálltam, nem bántam meg.
2021. nov. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig szidtam az irodistákat, hogy milyen könnyű dolguk van, hogy csak lébecolnak egy íroasztalnál aztán élik világukat.


.. Mindaddig amíg én sem dolgoztam hasonló munkakörben. Jó, nem aktatologatás volt, hanem logisztikusi meló egy webshopnál.


Ott jöttem rá mentálisan mennyire kitud égni az ember és mit jelent az, hogy agyilag elfáradni nap végére a nagy hajtástól és a sok b..szogatástól.

Végül otthagytam a g..be azt a helyet és elmentem benzinkutazni 1,5x pénzért és 0 agyi megterhelésért. Legnagyobb logikai feladvány az volt, hogy a gyökér autójába dízelt vagy benzint töltsek.


Nem tudom, nagyobb irodista tapasztalattal rendelkezők, minden aktakukac munka ilyen stresszes vagy csak én/mi fogtam/tuk ki a "legjobbat"? haha.

2021. nov. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

4 simán vannak fos pozik bizony.


Tipikus ilyen lehet egy vezetői asszisztens, vagy hasonló. Sokukat széteszi a stressz. Kérik is a nagy stressztűrő képességet. Vagy ne menj pl ügyfélszolgálatosnak/call centeresnek sem.


Sok irodai nem könnyű meló, legtöbb ki tud égetni agyilag.


Az aktatologatás az más, és tényleg vannak nyugis irodai melók is azért, ahol nem szakadsz meg, sőt... barátnőm is dolgozz ilyen helyen évekig, ráadásul full egyedül volt.

2021. nov. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
58%
Túl sok infot kaptál, rövid idő alatt egyszerre . Nyugalom, kezdj el sportolni vagy zenélni, hogy levezesd a feszültséget. Másnak se könnyű.. aztán mégis összekanalazza a hamut másnapra, mert menni kell ;)
2021. nov. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!