Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Köteles vagyok eltűrni a a...

Köteles vagyok eltűrni a a főnököm szarkasztikus beszólásait?

Figyelt kérdés
Mostanában eléggé szétestem, ezért voltak kisebb hibáim, amiket igyekeztem kijavítani, de nem sikerült. Nem is igazán hagyja, ha hibáztam, akkor csak szól miatta, meg le is csesz, de javítani nem hagyja. Sokszor szarkasztikusan szól hozzám, érzem a mondatai bántó éleit. Nekem ebből elegem van, mondtam neki, hogy akkor jobb ha elmegyek, erre jön azzal, hogy ne hagyjam szarban. Már 3 éve ez megy, 5 éve dolgozok itt. Úgy érzem rámegy a lelkem és a munkamorálom. Sokszor van, hogy visszaszólok, mert már nem tudom elviselni, persze akkor is én vagyok a szarszemét. Nincs más munkatársam egyedüli alkalmazott vagyok. Eddig kb csak a pénz meg a lelkiismeretfurdalás tartott itt, eddig a bérminumum felett adott , de most, hogy emelik jövőre sok veszíteni valóm nincs egy váltással. De egyszerűen nem enged, mert ha most közlöm, hogy felállok, akkor megint az lesz a szöveg, hogy milyen rossz ember vagyok, hogy szarban hagyom...

2021. nov. 22. 13:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

3 éve ez megy?

Ha az alatt nem változott a helyzet, ideje lépni.

Nagyon fontos, hogyan érzi magát az ember a munkahelyén.

Csak ügyesen!

2021. nov. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
8 évig tűrtem a főnökömnek a random szemétkedéseket. A végén már ordított velem. Legyen több eszed nálam, ne várd meg ezt.
2021. nov. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én az első ilyen utáni második után otthagytam volna es nem érdekelt volna a manipulációja.


Ne hagyd magad mert tönkre fogsz így menni. Először lelkileg utána fizikálisan.


Hagyd ott!

2021. nov. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
53%

Ha nem érzed ott jól magad, akkor válts. Nem akadályozhat meg benne.

De azért nem az a válasz arra, ha valaki úgy szól hozzád, hogy nem tetszik, hogy akkor jobb ha elmegyek. El kellett volna mondani neki, hogy mi zavar, hogyan javítsatok a kommunikáción.

Hozzám is szólt úgy a főnököm, hogy csak néztem. De rögtön szóvá is tettem. Később mondta is, hogy tetszett neki, hogy kiállok magamért, és normális stílusban, normálisan elmondom, hogy mi a gondom.

2021. nov. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

4-es ezeken a körökön már rég túl vagyunk. Egyszerűen túl sok a tüske mindkettőnkben. Kb olyan ez, mint valami rossz párkapcsolat. Van hogy az ügyfelek előtt is savaz, azok meg jobb híján helyeselnek neki, mert hát mit tegyenek ki vannak neki szolgáltatva ők is valamilyen szinten. Meg ugye nem az ő dolguk véleményt alkotni, szóval csak bólogtanak.

Voltak elődeim több is, amikor jöttem abban az évben vagy 3-4 is.

2021. nov. 22. 13:54
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
El nem tudjuk képzelni, hogy egy ilyen főnök mellett mi akadályoz meg abban, hogy leírd a felmondásodat, átadd, kitöltsd a felmondási idődet, és lelépj emelt fővel. És nem sérteget többé, és nem aláz meg az ügyfelek előtt.
2021. nov. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ne lelkizz rajta,ha van másik hely ahova felvennének akkor lépj le,ne hagyd magad manipulálni.Zárd ki amit mond,felmondasz és kész ez van.
2021. nov. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ez lelki terror, menekülj. Élvezi (!!!), hogy kínozhat és èrzelmileg zsarol, hogy türdd el továbbra is.


Tudod egy munkahely: üzlet. Te eladod a munkádat, amiért fizetést kapsz. A piacon megveszed a rohadt gyümölcsöt, csak azért mert az árus azt mondja, rossz ember vagy, ha otthagyod nála? Főleg, ha minden vásárláskor megalázna... Ugye, hogy pofánröhögnéd?


Bármilyen munkából, ami lelkileg megbetegít, abból menekülni kell!!! Egyértelmű, nehogy bedőlj neki, mondj fel!

2021. nov. 23. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Megtettem, bár még csak szóban, felmondtam. Utolsó csepp az volt, hogy akart az 5 évre jutalmat adni, de inkább mégse, mert az itt töltött évenként 5 Ft pluszt nem ér a munkám, majd mikor közöltem, hogy ok, akkor ennyi volt, akkor rá 10 percre már 50 ezerrel emelte volna a fizumat... Nem az baszott fel, hogy nem akart jutalmat adni, hanem ami utána történt. Ez már rég nem a pénzről szól... Végig dolgozom a felmondási időmet becsülettel, cak hagyjon elmenni. Ráadásul januártól már lenne munkám, igaz kevesebb fizuért, de ha 3 hónapig sincs munkám se zavarna, csak el innen.
2021. dec. 1. 07:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!