Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Dolgoznál együtt egy Alkoholis...

Dolgoznál együtt egy Alkoholistával/Alkalmaznál olyan embert, aki alkoholista vagy narkotikumfüggő?

Figyelt kérdés
Szívesen dolgozol együtt ilyen és ehhez hasonló szenvedélybetegekkel?

2021. nov. 24. 14:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%
Nem.
2021. nov. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%

nem


de ha véletlen alkalmaznék ilyet és kiderülne, akkor a teljesítménye alapján értékelném, viszont, ha munkában egyszer is piálva, drogozva jön mind1 mennyire jó munkaerő, kuka!

2021. nov. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
76%
Ha gyogyulo fuggo aki jelenleg nem fogyaszt szereket vagy nem iszik, igen. Aktiv fuggovel nem, mert kiszamithatatlan, kezelhetetlen, megbizhatatlan, ha valami baromsagot csinal a tobbiek szivnak a fonok meg tarthatja a hatat.
2021. nov. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
39%

Hát én alkesz vagyok, meg drogfüggő. Dolgozni hivatalosan már sehol nem tudok, mert amint pénzem lesz iszok mint a gödény, meg lövöm magamba a dizájner drogot. Így nem tudok bejárni a fizetés után, és mindenhonnan kirúgnak. Maradtak az alkalmi 1-1 napos munkák.

Érdekes ez a kérdés, bár régen én is le tudtam dolgozni éveket, amikor még csak a füvet, vagy a herbált szívtam. Keményebb függőségnél viszont az ember nem tud bejárni nap mint nap...

2021. nov. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
78%
Én is iszom elég rendesen, tudják is rólam, senkit nem érdekel. Melóban nem iszom, nem megyek be se piásan, se másnaposan, a melómat rendesen ellátom. A többihez senkinek semmi köze.
2021. nov. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
80%

Nem, mert nem lehet megbízni bennük. Párkapcsolatom már volt ilyen emberrel, és soha többé nem akarok függővel semilyen kapcsolatba kerülni.

Munkakapcsolatba max. akkor, ha már legalább öt éve tiszta. Nem, inkább akkor sem, sajnálom.

2021. nov. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
84%
Nem, messziről kerülöm őket.
2021. nov. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha a munkájára nincs kihatással, lehet, hogy fel sem tűnne, a munkahelyen kívül meg nem érdekel, mit csinál, mert csak kolléga, ha a munkájára is kihat, akkor nyilván nem. Ismerek mindkettőre példát a közvetlen környezetemből, az előbbit csak azért tudom, mert elmondta nekünk közvetlen kollégáknak, de a munkahelyen soha nem volt részeg.
2021. nov. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Amíg a munkádat jól elvégzed és a kollégákkal sincs konfliktusod miatta, lehet akármilyen személyes problémád, nem érdekel senkit. Az alkoholizmus pl látványos egy bizonyos szint után, de sok fizikai és pszichés állapotot, betegséget ki sem néznél emberekből, és nap mint nap együtt dolgozol mondjuk egy könnyűdrogfüggővel, depresszióssal, de szerintem a napi 5 cigiszünetet tartók is ide sorolhatók. Amíg nem megy a munkád minőségének rovására, és nem vagy elviselhetetlen kolléga, csinálj amit akarsz.
2021. nov. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
77%

Nem!

Fizikai munka: veszélyes, balesetet okozhat.

2021. nov. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!