Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Karácsony alkalmából a cég...

Karácsony alkalmából a cég kitalálta, hogy idén több kicsi ajándékhoz juthatnak a dolgozók különféle játékokkal, ami jó ötlet, mert több család boldogabb lesz. Viszont, miért kellett korábban elnyomni az embereket ahhoz, hogy idén boldogság legyen?

Figyelt kérdés
2021. nov. 24. 16:09
 1/5 A kérdező kommentje:
Én a munkámat is másnak tudom adni, ha erről van szó.
2021. nov. 24. 16:10
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Akinek nincs családja, annak is jó ez? Vagy nálatok csak családosok dolgoznak?
2021. nov. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi a kérdés?
2021. nov. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem. Tehát játszanotok kell és akkor nyertek több kicsi ajándékot? Ha igen akkor a családoknak mi a köze hozzá?

Vagy több kicsi ajándék van, amiben játék is található? (Mert akkor a gyerekek miatt értem a családos részt)


A kérdés végét nem értem hogyan kapcsolódik az elejéhez. Hogy voltak elnyomva az emberek? Kik voltak elnyomva? Régebben nem gondoltak a családokra? Vagy régebben nem voltak jók az ajándékok?


Próbálok válaszolni, csak sajnos nem tudom értelmezni a kérdést, de lehet csak fáradt vagyok.

2021. nov. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Pihenten sem lehet ertelmezni a kérdést.
2021. nov. 25. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!