Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kínos főnök szitu. Előfordult...

Kínos főnök szitu. Előfordult ez már mással is?

Figyelt kérdés

Betegszabadságon vagyok a héten már 5 napja, már nincs problémám de a háziorvos egy eredményre vár és úgy enged dolgozni ez 1-2 napon belül elkészül... de mivel hétfőtől-péntekig nem voltam dolgozni, szombaton meg összefutottam a főnökömmel az élelmiszerboltban. Betegszabit nem szeretik, ő mindig szidja a többi munkavállalót ha távol vannak, mert miért nem szabadságuk terhére maradnak otthon?!..

Szóval a kínos része ott jön, hogy még hétfőn lehet nem enged a háziorvos dolgozni, de a főnököm meg "vásárolgatni" látott... már előre utálom az undok fejét és a műsorait hozzá. (Női főnök)



2021. nov. 28. 12:30
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
73%
És állandó éjszakás vagy, vagy hogy dől el hétfőn, hogy hétfőn dolgozol-e? Egyáltalán milyen munkahely, ahol fél napon belül intézik a beosztásokat?
2021. nov. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
72%

Elmondod neki azt is amit itt leírtál és kész.

Remélem nem a covid tesztre vársz azért

2021. nov. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
63%
#1: Délutános, éjszakás operátor egy több 10 fős csapatban mondjuk...
2021. nov. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
66%
#3 Akkor is időben be kell jelenteni a távollétet és a visszatérést is, különben simán hazaküldik.
2021. nov. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
nappali teljes idős munkavégzés, irodai munka, hétfőtől-péntekig EESZT felületen már látja mindenki az orvosi eredményeit, erre várunk. Ha lesz eredmény háziorvos szünteti meg az ellátást és mehetek dolgozni.
2021. nov. 28. 12:34
 6/21 A kérdező kommentje:
emésztőrendszeri probléma, nem covid, csakhát most nagyon lassan megy bármi is
2021. nov. 28. 12:35
 7/21 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem még mindig jobb hogy a főnököddel nem mondjuk tampon vagy óvszer vásárlás közben futottál össze, az kínosabb lett volna. Amúgy ezt nyugodtan előadhatod neki is ha kérdezné, szerintem tök normális indok
2021. nov. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
91%
Fura. Most azért mert beteg vagyok nem mehetek le kajáért? Ha egy hétre kiír az orvos akkor éhen halok. Nem kell, hogy a betegséget bizonygasd. Persze értem a lényeget.
2021. nov. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
72%

Ha nem karanténban vagy,kimehetsz vásárolni (êlelmiszerbolt,patika simán belefér,ha egyedül élsz),sétálni is.

Azt hiszem,rajta is van a táppénzes papíron.

Ha mondjuk ruha boltba voltál,az ciki.

2021. nov. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
80%

Utolsó vagyok,olvastam,élelmiszerbolt.

Ne érezd magad rosszul emiatt.

2021. nov. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!